Produktnummer: BNEQDOC100CLGY
EAN: 8719274674023
Artikelnummer: F21127558
BakkerElkhuizen Q-doc 100 Circular dokumentholder PET-filt Grå
Tillverkare: Bakker Elkuizen
Produktnummer: BNEQDOC100CLGY
EAN: 8719274674023
Artikelnummer: F21127558
Finns i lager hos leverantör - leveranstid: 4-9 arbetsdagar
(797,60 exkl. moms)
(797,60 exkl. moms)
Tillverkare: Bakker Elkuizen
Produktnummer: BNEQDOC100CLGY
Egenskaper
Material PET-filt
Höjdjustering Nej
Justerbar vinkel Nej
Tillverkad med återvunna material Ja
Antiglidyta Ja
Produktens färg Grå
Vikt & dimension
Bredd 455 mm
Djup 290 mm
Höjd 95 mm
Vikt 341 g
Logistikdata
Ytterförpackningens bredd 590 mm
Ytterförpackningens längd 820 mm
Ytterförpackningens höjd 450 mm
Produkter per ytterförpackning 8 styck
Tullens varukod, tulltaxa (TARIC) 8473308000
Lastpallens bruttovikt 85 g
Lastpallens totalhöjd 180 cm
Harmonized System (HS)-kod 84733080
Lastpallens totalbredd 80 cm
Produkter per lastpall 84 styck
Lastpallens totallängd 120 cm
Förpackning
Förpackningens bredd 310 mm
Låddjup 490 mm
Förpackningens höjd 100 mm