Produktnummer: CA-MT-11010B
EAN: 5704174942030
Artikelnummer: F23187560
Fånga Eagle
Fånga Eagle
Tillverkare: Capture
Produktnummer: CA-MT-11010B
EAN: 5704174942030
Artikelnummer: F23187560
Finns i lager hos leverantör - leveranstid: 3-4 arbetsdagar
(5.450,40 exkl. moms)
(5.450,40 exkl. moms)
Tillverkare: Capture
Produktnummer: CA-MT-11010B
Effektiv datainsamling för mobila arbetsflöden
5,5 tums IPS-skärm med Gorilla Glass 3
  • Hög tålighet Gorilla Glass 3 skyddar skärmen mot repor och stötar i tuffa miljöer
  • Tydlig bild IPS-panel med upplösning 1440 x 720 pixlar för god läsbarhet
  • Snabb navigering Multi-touch-teknik möjliggör effektiv interaktion med gränssnittet
  • Utökad lagring stöd för MicroSD-kort upp till 128 GB för stora datamängder
  • Precision i positionering GPS, GLONASS, BeiDou och Galileo för exakt geografisk spårning
  • Trådlös kommunikation Bluetooth 5.1 och NFC för snabb anslutning till kringutrustning
  • Dokumentation i fält 13 MP kamera med autofokus och blixt för bildbevis
Användningsområden och kompatibilitet
Display
Displaytyp IPS
Skärm diagonal 14 cm (5.5")
Upplösning 1440 x 720 pixlar
Touch-teknik Flerpunktsberöring
Pekskärm Ja
Bildskärmens glastyp Gorilla Glass
Gorilla Glass-version Gorilla Glass 3
Minne
Typ av minneskort MicroSD (TransFlash)
Högsta minneskortskapacitet 128 GB
RAM-kapacitet 4 GB
ROM-kapacitet 64 MB
Processor
Processorfrekvens 2 GHz
Inbyggd processor Ja
Nätverk
Kommunikation 2G: 850/900/1800/1900 MHz
Wi-Fi Ja
Bluetooth Ja
Bluetooth-version 5.1
Datanät 4G
Arbetsfrekvens 13.56 MHz
Kryptering/säkerhet WEP
Närfältskommunikation (NFC) Ja
GPS prestanda
Assisterad GPS (A-GPS) Ja
GPS Ja
GLONASS Ja
BeiDou Ja
Galileo Ja
Kamera
Inbyggd kamera Ja
Upplösning (numerisk), bakre kamera 13 MP
Inbyggd blixt Ja
Videoinspelning Ja
Automatisk fokus Ja
Zoomkapacitet Ja
Audio
Inbyggd mikrofon Ja
Antal mikrofoner 2
Inspelning Ja
Anslutningar
Gränssnitt USB 3.1, USB, Type-C,
Prestanda
Produktens färg Svart
RFID-läsare Nej
Streckkodsläsare Ja
Fallsäker 180 cm
Fallskyddad Ja
Internationellt skydd (IP) kod IP65
Sensorer
Ljussensor Ja
Accelerometer Ja
Trycksensor Ja
Närhetssensor Ja
Programvara
Installerat operativsystem Android 13
Strömtillförsel
Batterikapacitet 4420 mAh
Batteriteknik Litium-Ion (Li-Ion)
Vikt & dimension
Vikt 278 g
Bredd 160 mm
Djup 76 mm
Höjd 16 mm
Förpackning
Förpackningens höjd 76 mm
Förpackningens bredd 197 mm
Låddjup 110 mm
Vikt inkl. förpackning 609 g
Miljökrav
Intervall för relativ operativ luftfuktighet 5 - 95%