Produktnummer: 140B87GAPX9B
Artikelnummer: F24883112
Compulocks Galaxy Tab A9 Apex Enclosure Brandable Floor Stand Black ställ
Tillverkare: Compulocks
Produktnummer: 140B87GAPX9B
Artikelnummer: F24883112
Finns i lager hos leverantör - leveranstid: 3-4 arbetsdagar
(5.092,80 exkl. moms)
(5.092,80 exkl. moms)
Tillverkare: Compulocks
Produktnummer: 140B87GAPX9B
Egenskaper
Minsta skärmstorlek 22,1 cm (8.7")
Produktens färg Svart
Maximal skärmstorlek 22,1 cm (8.7")
Material Stål
Brand kompatibilitet Samsung
Kompatibilitet Galaxy Tab A9 | 8.7"| 2023 | SM-X110, SM-X115
Täckt framkamera Nej
Färggrupp Svart
Förbättrad kabelhantering Ja
Lås typ nyckel
Lutningsjustering Ja
Ursprungsland Kina
Vikt & dimension
Bredd 330,2 mm
Djup 76,2 mm
Höjd 1092,2 mm