Produktnummer: 102KS01KL
EAN: 819472028692
Artikelnummer: F24550053
Compulocks iPad 10.2" Secured Kickstand
Tillverkare: Compulocks
Produktnummer: 102KS01KL
EAN: 819472028692
Artikelnummer: F24550053
Finns i lager hos leverantör - leveranstid: 4-9 arbetsdagar
(1.344,00 exkl. moms)
(1.344,00 exkl. moms)
Tillverkare: Compulocks
Produktnummer: 102KS01KL
Duodock™ iPad 10.2\" Stötskyddande Kickstand – Alla vinklar för optimalt skydd och användning
Varför väljer vi Duodock™? För att ditt skydd, din komfort och din frihet är vårt främsta mål!
Egenskaper
Maximal skärmstorlek 25,9 cm (10.2")
Ärendetyp Mobilskal
Material Metall, Gummi
Produktens huvudfärg Svart
Brand kompatibilitet Apple
Inbyggda högtalare Nej
Stående läge Ja
Skyddsfunktioner Stötsäker, Reptålig
Låsbar Ja
Ursprungsland Kina
Batteri
Inbyggt batteri Nej
Vikt & dimension
Bredd 140 mm
Djup 29,5 mm
Höjd 75,5 mm