Produktnummer: 140B102IPDSB
Artikelnummer: F20590276
Compulocks iPad 10.2" Space Enclosure Brandable Floor Stand kiosk
Tillverkare: Compulocks
Produktnummer: 140B102IPDSB
Artikelnummer: F20590276
Finns i lager hos leverantör - leveranstid: 3-4 arbetsdagar
(5.000,00 exkl. moms)
(5.000,00 exkl. moms)
Tillverkare: Compulocks
Produktnummer: 140B102IPDSB
Compulocks iPad 10.2\" Space Enclosure Brandable Floor Stand - Antistöld för surfplatta - svart
Beställ idag för att ge din presentation en professionell touch!
Egenskaper
Minsta skärmstorlek 25,9 cm (10.2")
Produktens färg Svart
Maximal skärmstorlek 25,9 cm (10.2")
Material Aluminium
Kompatibilitet Apple iPad 10.2 (2019)
Täckt framkamera Nej
Täckt hemknapp Nej
Lås typ nyckel
Lutningsjustering Ja
Vikt & dimension
Bredd 152,4 mm
Höjd 882,6 mm