Produktnummer: 140W102IPDSW
Artikelnummer: F20590287
Compulocks iPad 10.2" Space Enclosure Brandable Floor Stand kiosk
Tillverkare: Compulocks
Produktnummer: 140W102IPDSW
Artikelnummer: F20590287
Ej i lager, förväntad leverans vid beställning 23/05-2026
(4.769,60 exkl. moms)
(4.769,60 exkl. moms)
Tillverkare: Compulocks
Produktnummer: 140W102IPDSW
Beställ nu och upplev den ultimata kioskupplevelsen
Egenskaper
Minsta skärmstorlek 25,9 cm (10.2")
Produktens färg Vit
Maximal skärmstorlek 25,9 cm (10.2")
Material Aluminium
Brand kompatibilitet Apple
Kompatibilitet Apple iPad 10.2 (2019)
Täckt hemknapp Nej
Täckt framkamera Nej
Förbättrad kabelhantering Ja
Färggrupp Svart
Lås typ nyckel
Lutningsjustering Ja
Ursprungsland Kina
Vikt & dimension
Bredd 152,4 mm
Höjd 882,6 mm