Produktnummer: MCRSTDEXW102IPDSW
EAN: 0819472029750
Artikelnummer: F25132072
Compulocks iPad 10.2" Space Enclosure Medical Rolling Cart Extended vagn
Tillverkare: Compulocks
EAN: 0819472029750
Artikelnummer: F25132072
Ej i lager, förväntad leverans vid beställning 29/05-2026
(7.371,20 exkl. moms)
(7.371,20 exkl. moms)
Tillverkare: Compulocks
Egenskaper
Produktens färg Vit; Vit
Rekommenderad användning Surfplatta
Modell Multimediavagn
Maximal skärmstorlek 25,9 cm (10.2"); 10.2"
Brand kompatibilitet Apple
VESA-fäste Ja
Svängradie 360°
Antal hjul 4 hjul
Lutningsvinkel -90 - 90°; -90 - 90°
Låsning Ja
Gränsssnitt för panelmontering 75 x 75,100 x 100 mm; 75 x 75,100 x 100 mm
Höjdjustering Ja; Ja
Lås typ nyckel; nyckel
Typ av höjdjustering Manuell
Låsbara hjul Ja
Kompatibilitet iPad (7th gen.) | 10.2" | 2019 | A2197, A2200 iPad (8th gen.) | 10.2" | 2020 | A2270, A2428, A2429, A2430 iPad (9th gen.) | 10.2" | 2021 | A2602, A2603, A2604; Apple iPad (7th gen.) 10.2" (2019) A2197, A2200 Apple iPad (8th gen.) 10.2" (2020) A2270, A2428, A2429, A2430 Apple iPad (9th gen.) 10.2" (2021) A2602, A2603, A2604
Vikt & dimension
Höjdjustering 430 mm
Höjd 1590 mm; 1590 mm
Bredd, sängstomme 460 mm
Djup vid basen 460 mm