Produktnummer: TMR01B102IPDSB
EAN: 0819472027138
Artikelnummer: F25132017
Compulocks iPad 10.2" Space Enclosure Rail Mount monteringssats
Tillverkare: Compulocks
Produktnummer: TMR01B102IPDSB
EAN: 0819472027138
Artikelnummer: F25132017
Ej i lager, förväntad leverans vid beställning 29/05-2026
(2.680,00 exkl. moms)
(2.680,00 exkl. moms)
Tillverkare: Compulocks
Produktnummer: TMR01B102IPDSB
Egenskaper
Produktens färg Svart
Maximal skärmstorlek 25,9 cm (10.2")
Material Gjuten aluminium
Brand kompatibilitet Apple
Kompatibilitet iPad (7th gen.) 10.2" (2019) A2197, A2200 iPad (8th gen.) 10.2" (2020) A2270, A2428, A2429, A2430 iPad (9th gen.) 10.2" (2021) A2602, A2603, A2604
Lutningsvinkel -50 - 75°
Vridningsvinkel 360°
Lutningsjustering Ja
Färggrupp Svart
Lås typ nyckel
Gränsssnitt för panelmontering 75 x 75,100 x 100 mm
Vikt & dimension
Bredd 309 mm
Djup 23,5 mm
Höjd 224 mm