Produktnummer: 341B11PAPX4B
Artikelnummer: F24969839
Compulocks iPad Pro M4 11" (2024), Apex Enclosure AV Conference Capsule monteringssats
Tillverkare: Compulocks
Produktnummer: 341B11PAPX4B
Artikelnummer: F24969839
Ej i lager, förväntad leverans vid beställning 29/05-2026
(2.394,40 exkl. moms)
(2.394,40 exkl. moms)
Tillverkare: Compulocks
Produktnummer: 341B11PAPX4B
Ge din iPad Pro den ultimata skyddsnivån med vårt Apex-fodral för iPad Pro M4 11\" 2024 A. Detta exklusiva fodral är designat för att erbjuda maximal skydd mot stötar, repor och smuts, samtidigt som det ger en stilren och elegant look.
Med vårt Apex-fodral för iPad Pro M4 11\" 2024 A kan du vara säker på att din enhet är i trygga händer. Ge din iPad Pro den kärlek den förtjänar med detta exklusiva och slitstarka fodral. Beställ ditt Apex-fodral idag och ge din enhet den ultimata skyddsnivån!
Egenskaper
Minsta skärmstorlek 27,9 cm (11")
Produktens färg Svart
Maximal skärmstorlek 27,9 cm (11")
Material Gjuten aluminium, Metall
Brand kompatibilitet Apple
Kompatibilitet iPad Pro M4 | 11" | 2024 | A2836, A2837, A3006 iPad Pro M5 | 11" | 2025 | A3357, A3358, A3359
Täckt framkamera Nej
Monteringssätt Bänkskiva
Gränsssnitt för panelmontering 75 x 75,100 x 100 mm