Produktnummer: 140B11PAPX4B
Artikelnummer: F24969874
Compulocks iPad Pro M4 11" (2024), Apex Enclosure Brandable Floor Stand monteringssats
Tillverkare: Compulocks
Produktnummer: 140B11PAPX4B
Artikelnummer: F24969874
Ej i lager, förväntad leverans vid beställning 29/05-2026
(4.851,20 exkl. moms)
(4.851,20 exkl. moms)
Tillverkare: Compulocks
Produktnummer: 140B11PAPX4B
Egenskaper
Minsta skärmstorlek 33 cm (13")
Produktens färg Svart
Maximal skärmstorlek 33 cm (13")
Material Gjuten aluminium, Polyeten
Brand kompatibilitet Apple
Kompatibilitet iPad Pro M4 | 11" | 2024 | A2836, A2837, A3006 iPad Pro M5 | 11" | 2025 | A3357, A3358, A3359
Täckt framkamera Nej
Monteringssätt Golv
Lutningsjustering Ja
Färggrupp Svart
Lås typ nyckel
Förbättrad kabelhantering Ja
Gränsssnitt för panelmontering 75 x 75,100 x 100 mm