Neomounts DS15-550WH1 ställ
för surfplatta - vit
Tillverkare: NeoMounts
Produktnummer: DS15-550WH1
EAN: 8717371448912
Artikelnummer: F22662705
Neomounts DS15-550WH1 ställ
Neomounts DS15-550WH1 ställ
Neomounts DS15-550WH1 ställ
Neomounts DS15-550WH1 ställ
Neomounts DS15-550WH1 ställ
Neomounts DS15-550WH1 ställ
Neomounts DS15-550WH1 ställ
Neomounts DS15-550WH1 ställ
Neomounts DS15-550WH1 ställ
Neomounts DS15-550WH1 ställ
Neomounts DS15-550WH1 ställ
Neomounts DS15-550WH1 ställ
Neomounts DS15-550WH1 ställ
Neomounts DS15-550WH1 ställ
Neomounts DS15-550WH1 ställ
Neomounts DS15-550WH1 ställ
Neomounts DS15-550WH1 ställ
Neomounts DS15-550WH1 ställ
Neomounts DS15-550WH1 ställ
Neomounts DS15-550WH1 ställ
Neomounts DS15-550WH1 ställ
Neomounts DS15-550WH1 ställ
Neomounts DS15-550WH1 ställ
Neomounts DS15-550WH1 ställ
Neomounts DS15-550WH1 ställ
Neomounts DS15-550WH1 ställ
Tillverkare: NeoMounts
Produktnummer: DS15-550WH1
EAN: 8717371448912
Artikelnummer: F22662705
Ej i lager, förväntad leverans vid beställning 28/05-2026
(977,60 exkl. moms)
(977,60 exkl. moms)
Produktnummer: DS15-550WH1
Neomounts DS15-550WH1 ställ - för surfplatta - vit
Egenskaper
Minsta skärmstorlek 11,9 cm (4.7"); 4.7"
Maximal skärmstorlek 32,8 cm (12.9"); 12.9"
Produktens färg Vit; Vit
Material Stål; Stål
Lutningsvinkel 0 - 270°; 0 - 270°
Vridningsvinkel 104°; 104°
Rotationsvinkel 360°; 360°
Maxvikt 1 kg; Ja
Monteringssätt Bord; Bord
Höjdjustering Ja; Ja
Höjdjusteringsintervall 0 - 470 mm; 0 - 470 mm
Lutningsjustering Ja; Ja
Svängbara Ja; Ja
Rotation Ja; Ja
Montage Stånd; Stånd
Ursprungsland Kina; Kina
Vikt & dimension
Bredd 160 mm; 160 mm
Djup 160 mm; 160 mm
Höjd 470 mm; 470 mm
Vikt 1,14 kg; 1.14 kg
Förpackningens innehåll
Antal per förpackning Ja; 1 styck
Design
Modell Passiv hållare
Mobilenhetens typ Mobiltelefon / smartphone, Surfplatta/UMPC
Korrekt användning Bord
Typ av fäste för enheten Klämfäste
Orientering Horisontell / Vertikal
Antal displayer som stöds Ja
Förpackning
Förpackningens bredd 245 mm; 245 mm
Låddjup 176 mm; 176 mm
Förpackningens höjd 53 mm; 53 mm
Vikt inkl. förpackning 1,1 kg; 1.1 kg
Förpackningens nettovikt 1.1 kg
Logistikdata
Harmonized System (HS)-kod 7326909890; 7326909890
Ytterkartongens nettovikt 17,1 kg; 17.1 kg
Ytterförpackningens längd 260 mm; 260 mm
Produkter per ytterförpackning 15 styck; 15 styck
Ytterförpackningens bredd 550 mm; 550 mm
Ytterförpackningens höjd 285 mm; 285 mm