Produktnummer: TABLET-D300WHITE
EAN: 8717371446970
Artikelnummer: F18026354
Neomounts TABLET-D300 ställ
Neomounts TABLET-D300 ställ
Tillverkare: NeoMounts
EAN: 8717371446970
Artikelnummer: F18026354
Ej i lager, förväntad leverans vid beställning 27/05-2026
(1.481,60 exkl. moms)
(1.481,60 exkl. moms)
Tillverkare: NeoMounts
Egenskaper
Produktens färg Vit
Material Stål
Lutningsvinkel 0 - 75°
Rotationsvinkel 90°
Monteringssätt Bord
Maxvikt Ja
Höjdjusteringsintervall 0 - 300 mm
Monteringsgränssnitt kompatibilitet (min) 75 x 75 mm
Lutningsjustering Ja
Förbättrad kabelhantering Ja
Monteringsgränssnitt kompatibilitet (max) 75 x 75 mm
Höjdjustering Ja
Justeringsområde för djup 0 - 200 mm
Gränsssnitt för panelmontering 75 x 75 mm
Lås typ Trycklås
Bredd-inställningsområde 0 - 300 mm
Ursprungsland Kina
Vikt & dimension
Bredd 300 mm
Djup 200 mm
Höjd 30 mm
Vikt 4,28 kg
Förpackning
Förpackningens bredd 228 mm
Låddjup 105 mm
Förpackningens höjd 360 mm
Vikt inkl. förpackning 4,8 kg
Logistikdata
Harmonized System (HS)-kod 7326909890
Ytterförpackningens bruttovikt 4,8 kg
Ytterförpackningens höjd 380 mm
Produkter per lastpall (EU) 108 styck
Ytterförpackningens bredd 250 mm
Ytterförpackningens längd 335 mm