DELTACO
dockningsstation - USB-C - HDMI - 100Mb LAN
Egenskaper
| Faktisk dataöverföringshastighet | 5000 Mbit/s |
| Högsta upplösning (HDMI) | 3840 x 2160 pixlar |
Anslutningar
| Värdgränssnitt | USB Type-C; USB Type-C |
| Antal USB 2.0 anslutningar | 2; 2 |
| Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) typ A-portar | Ja; Ja |
| Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)typ C-portar | Ja; Ja |
| USB-strömleverans | Ja; Ja |
| USB-strömförsörjning upp till | 85 W; 85 W |
| Antal HDMI-portar | Ja; Ja |
| Antal anslutningar | 6 |
| Alternativt läge för USB Typ-C DisplayPort | Ja |
Nätverk
| Antal LAN (RJ-45) anslutningar | Ja; Ja |
| Typ av ethernet-gränssnitt | Snabb Ethernet |
Prestanda
| HD-typ | 4K Ultra HD; 4K Ultra HD |
| Antal displayer som stöds | Ja; Ja |
| Max uppdateringsfrekvens | 30 hz; 30 hz |
| Produktens färg | Svart; Svart |
| Hub-gränssnitt | HDMI, RJ-45, USB 2.0 Type-A, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A; HDMI, RJ-45, USB 2.0 Type-A, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A |
| Plug & Play-kompatibel | Ja; Ja |
| Ursprungsland | Kina; Kina |
Strömtillförsel
| Nätaggregatstyp | USB; USB |
Vikt & dimension
| Bredd | 45 mm; 45 mm |
| Djup | 110 mm; 110 mm |
| Höjd | 14 mm; 14 mm |
| Vikt | 50 g; 50 g |
Förpackning
| Antal per förpackning | Ja |
| Förpackningens bredd | 120 mm |
| Låddjup | 30 mm |
| Förpackningens höjd | 160 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 80 g; 80 g |
| Förpackningstyp | Upphängbar förpackning |
Tekniska detaljer
| Garantiperiod | 5 År; 5 År |
Logistikdata
| Ytterförpackningens bredd | 120 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 4,1 kg |
| Tullens varukod, tulltaxa (TARIC) | 8471800000 |
| Produkter per ytterförpackning | 40 styck |
| Ytterförpackningens höjd | 280 mm |
| Varukod | 8471800000 |
| Antal produkter per innerförpackning | 40 styck |
| Ytterförpackningens längd | 30 mm |
| Fraktkartongens bredd | 12 cm |
| Fraktkartongens längd | 3 cm |
| Fraktkartongens höjd | 13 cm |
Övrigt
| Typ av kabel | Round cable; Round cable |