Produktnummer: C31DUALDPDOCKPD100W
EAN: 8595611703799
Artikelnummer: F21467564
i-Tec USB-C Dual Display Docking Station with Power Delivery
Tillverkare: i-Tec
EAN: 8595611703799
Artikelnummer: F21467564
Finns i lager hos leverantör - leveranstid: 4-9 arbetsdagar
(1.387,20 exkl. moms)
(1.387,20 exkl. moms)
Tillverkare: i-Tec
Anslutningar
Anslutningsteknologi Kabel
Värdgränssnitt USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C
Antal USB 2.0 anslutningar 2
Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) typ A-portar 3
Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)typ C-portar 2
USB-strömleverans Ja
USB-strömförsörjning upp till 100 W
Antal Displayportar 2
Combo hörlurar / mikrofon-port Ja
Hörlursanslutning 3,5 mm
Nätverk
Nätverksansluten (Ethernet) Ja
Antal LAN (RJ-45) anslutningar Ja
Datahastighet för Ethernet-LAN 10,100,1000 Mbit/s
Prestanda
Inbyggd kortläsare Nej
Produktvikt (oz) Ja
Typ av kabellåsanslutning Kensington
VESA-fäste Ja
Produktens färg Svart
På / av-knapp Ja
LED-indikatorer Ja
Strömtillförsel
Strömkälla av typen AC
AC-inspänning 100 - 240 V
Växelström Frekvens 50 - 60 hz
Strömförsörjning 100 W
Ingående ström 2.3 A
Uteffekt 5 A
Utgångsspänning 5 / 9 / 12 / 15 / 19 / 20 V
Kompatibla nätkontaktstyper EU
Programvara
Windows-operativsystem som stöds Ja
Mac-operativsystem som stöds Ja
Linux operativsystem som stöds Ja
Andra operativsystem som stöds Android
Miljökrav
Temperatur vid drift 0 - 40 ° C
Intervall för relativ operativ luftfuktighet 10 - 100%
Vikt & dimension
Bredd 113 mm
Djup 113 mm
Höjd 40 mm
Förpackning
Förpackningens bredd 338 mm
Låddjup 150 mm
Förpackningens höjd 55 mm