ICY BOX IB-DK2246AC
dockningsstation - USB-C 3.2 Gen 2 / Thunderbolt 3 / Thunderbolt 4 - 2 x DP, 3 x HDMI - 1GbE
Tillverkare: Raidsonic
Produktnummer: IB-DK2246AC
Artikelnummer: F23477794
ICY BOX IB-DK2246AC
ICY BOX IB-DK2246AC
ICY BOX IB-DK2246AC
ICY BOX IB-DK2246AC
ICY BOX IB-DK2246AC
ICY BOX IB-DK2246AC
ICY BOX IB-DK2246AC
ICY BOX IB-DK2246AC
ICY BOX IB-DK2246AC
ICY BOX IB-DK2246AC
ICY BOX IB-DK2246AC
ICY BOX IB-DK2246AC
ICY BOX IB-DK2246AC
ICY BOX IB-DK2246AC
ICY BOX IB-DK2246AC
ICY BOX IB-DK2246AC
ICY BOX IB-DK2246AC
ICY BOX IB-DK2246AC
ICY BOX IB-DK2246AC
ICY BOX IB-DK2246AC
ICY BOX IB-DK2246AC
ICY BOX IB-DK2246AC
ICY BOX IB-DK2246AC
ICY BOX IB-DK2246AC
ICY BOX IB-DK2246AC
ICY BOX IB-DK2246AC
ICY BOX IB-DK2246AC
ICY BOX IB-DK2246AC
ICY BOX IB-DK2246AC
ICY BOX IB-DK2246AC
Tillverkare: Raidsonic
Produktnummer: IB-DK2246AC
Artikelnummer: F23477794
Finns i lager hos leverantör - leveranstid: 13-14 arbetsdagar
(2.461,60 exkl. moms)
(2.461,60 exkl. moms)
Produktnummer: IB-DK2246AC
Multifunktionell USB-C Dockningsstation - Anslutningscentral för din arbetsplats eller hemmakontor
Anslutningar
Anslutningsteknologi Kabel
Värdgränssnitt USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A
Antal USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) typ A-portar 4
Antal USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) typ C-portar 2
Antal HDMI-portar 3
Antal Displayportar 2
Combo hörlurar / mikrofon-port Ja
Hörlursutgångar Ja
Alternativt läge för USB Typ-C DisplayPort Ja
Nätverk
Nätverksansluten (Ethernet) Ja
Antal LAN (RJ-45) anslutningar Ja
Datahastighet för Ethernet-LAN 10,100,1000 Mbit/s
Prestanda
Maximal digital upplösning 3840 x 2160 pixlar
Max uppdateringsfrekvens 60 hz
Produktvikt (oz) Ja
Typ av kabellåsanslutning Kensington
VESA-fäste Ja
Monteringsgränssnitt kompatibilitet (max) 100 x 100 mm
Produktens färg Svart
På / av-knapp Ja
Material, hölje Akrylnitrilbutadienstyren (ABS)
Stöd för UASP Ja
LED-indikatorer Energiljus
Ursprungsland Kina
Strömtillförsel
Strömkälla av typen AC
AC-inspänning 100 - 240 V
Växelström Frekvens 50 - 60 hz
Strömförsörjning 130 W
Uteffekt 6.5 A
Utgångsspänning 20 V
Längd på USB-kabel 1 m
Programvara
Windows-operativsystem som stöds Ja
Mac-operativsystem som stöds Ja
Linux operativsystem som stöds Ja
Andra operativsystem som stöds ChromeOS
Vikt & dimension
Bredd 224 mm
Djup 91 mm
Höjd 29 mm
Vikt 380 g
Förpackning
Antal per förpackning 1 styck
Förpackningens bredd 139 mm
Låddjup 229 mm
Förpackningens höjd 103 mm
Vikt inkl. förpackning 1.79 kg
Förpackningens innehåll
Kabel inkluderad AC, USB typ A till USB typ C
AC-adapter inkluderad Ja
Bruksanvisning Ja
Logistikdata
Ytterförpackningens höjd 310 mm
Ytterförpackningens bredd 285 mm
Ytterförpackningens längd 540 mm