Produktnummer: USBC-HDMI30
EAN: 7333048065186
Artikelnummer: F24885808
DELTACO
DELTACO
Tillverkare: DELTACO
Produktnummer: USBC-HDMI30
EAN: 7333048065186
Artikelnummer: F24885808
Finns i lager hos leverantör - leveranstid: 4-9 arbetsdagar
(908,00 exkl. moms)
(908,00 exkl. moms)
Tillverkare: DELTACO
Produktnummer: USBC-HDMI30
Egenskaper
Faktisk dataöverföringshastighet 5000 Mbit/s
Högsta upplösning (HDMI) 3840 x 2160 pixlar
Anslutningar
Värdgränssnitt USB Type-C; USB Type-C
Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) typ A-portar 3; 3
Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)typ C-portar Ja; Ja
USB-strömleverans Ja; Ja
USB-strömförsörjning upp till 85 W; 85 W
Antal HDMI-portar 2; 2
Antal anslutningar 10
Kortläsare 2
Nätverk
Antal LAN (RJ-45) anslutningar Ja; Ja
Typ av ethernet-gränssnitt Gigabit Ethernet
Prestanda
Inbyggd kortläsare Ja; Ja
Typ av minneskort MicroSD (TransFlash), SD; MicroSD (TransFlash), SD
HD-typ 4K Ultra HD; 4K Ultra HD
Max uppdateringsfrekvens 60 hz; 60 hz
Antal displayer som stöds 2; 2
Produktens färg Transparent; Transparent
Hub-gränssnitt 3ˌ5mm, HDMI, RJ-45, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C; 3ˌ5mm, HDMI, RJ-45, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C
Ursprungsland Kina; Kina
Strömtillförsel
Nätaggregatstyp USB; USB
Vikt & dimension
Bredd 125 mm; 125 mm
Djup 46 mm; 46 mm
Höjd 16 mm; 16 mm
Vikt 80 g; 80 g
Förpackning
Antal per förpackning Ja
Förpackningens bredd 160 mm
Låddjup 30 mm
Förpackningens höjd 120 mm
Vikt inkl. förpackning 130 g; 130 g
Förpackningstyp Upphängbar förpackning
Tekniska detaljer
Garantiperiod 5 År; 5 År
Logistikdata
Ytterförpackningens bruttovikt 6,02 kg
Ytterförpackningens bredd 160 mm
Tullens varukod, tulltaxa (TARIC) 8471800000
Ytterförpackningens längd 30 mm
Antal produkter per innerförpackning 10 styck
Ytterförpackningens höjd 300 mm