Playmobil Piraci 71418 Statek Piracki
Egenskaper
| Produktens färg | Multifärg |
| Material | Plast |
| Rekommenderad ålder | Barn |
| Rekommenderad ålder (min) | 4 År |
| Rekommenderad ålder (max) | 10 År |
| Föreslagen målgrupp | Pojke/flicka |
| Minsta antal spelare | 1 |
| Modell | Action/äventyr |
| Fjärrstyrd | Nej |
| Låter | Nej |
| Montering krävs | Ja |
| Ursprungsland | Bosnien och Hercegovina |
| Certifiering | CE |
Batteri
| Batterier krävs | Nej |
Vikt & dimension
| Vikt | 813,92 g |
Övrigt
| Rekommenderad ålder (min) | 60 månad (er) |
| Är handelsvaran en reklamartikel? | Nej |
| Leclerc Codelec | 731050505 |
Förpackning
| Förpackningsmaterial | Kartong |
| Förpackningens bredd | 348 mm |
| Låddjup | 90 mm |
| Förpackningens höjd | 187 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 945,27 g |
| Förpackningstyp | Kartong |
Förpackningens innehåll
| Batterier medföljer | Nej |
| Antal | 101 styck |
| Minsta orderkvantitet | 4 styck |
Logistikdata
| Ytterförpackningens bredd | 198 mm |
| Ytterförpackningens längd | 374 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 362 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 1,89 kg |
| Ytterkartongens nettovikt | 1,38 kg |
| Ytterförpackningar per lastpall | 48 styck |
| Ytterförpackningar per lastpallslager | 12 styck |
| Ytterförpackning, faktureringsenhet | Nej |
| Ytterförpackning, beställningsbar enhet | Nej |
| Ytterförpackning, sändningsenhet | Nej |
| Ytterförpackning, minsta orderkvantitet | 2 styck |
| Ytterförpackningens förpackningstyp | Kartong |
| Ytterförpackningens volym | 26806824 cm ^ |
| Produkter per ytterförpackning | 4 styck |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 14008789708332 |
| Lastpallens nettobredd | 120 cm |
| Lastpallens nettodjup | 80 cm |
| Lastpallens nettohöjd | 160 cm |
| Pallens nettovikt | 66,1 kg |
| Lastpallens totalbredd | 120 cm |
| Lastpallens totallängd | 80 cm |
| Lastpallens totalhöjd | 159,8 cm |
| Lastpallens bruttovikt | 115,9 kg |
| Lastpallens totalvolym | 1534080000 dm³ |
| Produkter per lastpallslager | 48 styck |
| Lager per lastpall | 4 styck |
| Produkter per lastpall | 96 styck |
| Lastpall, konsumentförpackning | Nej |
| Lastpall, faktureringsenhet | Nej |
| Lastpall, beställningsbar enhet | Nej |
| Lastpall, sändningsenhet | Ja |
| Minsta orderkvantitet för lastpall | 1 styck |
| Nettovikt ytterkartongen | 1,6278 kg |
| Bredd (cm) ytterkartongen | 29,3 cm |
| Höjd (cm) ytterkartongen | 40 cm |
| Kvantitet, yttre förpackning | 2 styck |
| Längd (cm) ytterkartongen | 29,3 cm |
Leverantörsfunktioner
| Släpp datum | 01/09/2022 |
| Språk på förpackning | Danska, Nederländska, Grekiska, Estniska, Slovenska, Bulgariska, Tjeckiska, Lettiska, Ryska, Engelska, Fin, Franska, Tyska, Litauiska, Italienska, Polska, Portugisiska, Slovakiska, Spanska, Svenska, Ungerska, Rumänska, Traditionell kinesiska |
| Ljudeffekter som stöds | Nej |
| Tillgänglig fr.o.m. | 01/10/2023 |
| Tillgänglig till | 31/12/2025 |
| Faktureringsenhet | Ja |
| Beställningsbar enhet | Ja |
| Sändningsenhet | Nej |
| Konsumentförpackning | Ja |
| Tullens varukod, tulltaxa (TARIC) | 95030070 |