Playmobil Rescue 71619 Pediatra z pluszowym misiem
Egenskaper
| Produktens färg | Multifärg |
| Material | Plast |
| Rekommenderad ålder | Barn |
| Rekommenderad ålder (min) | 4 År |
| Rekommenderad ålder (max) | 4 År |
| Föreslagen målgrupp | Pojke/flicka |
| Rekommenderad användning | inomhus |
| Minsta antal spelare | 1 |
| Figur ingår | Ja |
| Typ av leksaksfigur | Människor |
| Antal leksaksfigurer | 2 styck |
| Modell | Doktor |
| Låter | Nej |
| Montering krävs | Ja |
| Fjärrstyrd | Nej |
| Ursprungsland | Malta |
| Certifiering | CE |
Batteri
| Batterier krävs | Nej |
Vikt & dimension
| Vikt | 128,97 g |
Säkerhetsvarning
| EU TSD-varning | Ej för barn under 36 månader |
Övrigt
| Leclerc Codelec | 731050505 |
| Rekommenderad ålder (min) | 48 månad (er) |
| Är handelsvaran en reklamartikel? | Nej |
Förpackning
| Förpackningsmaterial | Kartong |
| Förpackningens bredd | 70 mm |
| Låddjup | 22 mm |
| Förpackningens höjd | 180 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 148,01 g |
| Förpackningstyp | Väska |
Förpackningens innehåll
| Batterier medföljer | Nej |
| Antal | 28 styck |
| Monteringsanvisningar | Ja |
| Minsta orderkvantitet | 10 styck |
Logistikdata
| Ytterförpackningens bredd | 200 mm |
| Ytterförpackningens längd | 240 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 96 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 1,19 kg |
| Ytterkartongens nettovikt | 277 g |
| Ytterförpackningar per lastpall | 312 styck |
| Ytterförpackningar per lastpallslager | 39 styck |
| Ytterförpackning, faktureringsenhet | Nej |
| Ytterförpackning, beställningsbar enhet | Nej |
| Ytterförpackning, sändningsenhet | Nej |
| Ytterförpackning, minsta orderkvantitet | 8 styck |
| Ytterförpackningens förpackningstyp | Kartong |
| Ytterförpackningens volym | 4608000 cm ^ |
| Produkter per ytterförpackning | 10 styck |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 14008789706475 |
| Lastpallens nettobredd | 120 cm |
| Lastpallens nettodjup | 80 cm |
| Lastpallens nettohöjd | 160 cm |
| Pallens nettovikt | 117,6 kg |
| Lastpallens totalbredd | 120 cm |
| Lastpallens totallängd | 80 cm |
| Lastpallens totalhöjd | 76,8 cm |
| Lastpallens bruttovikt | 167,2 kg |
| Lastpallens totalvolym | 737280000 dm³ |
| Lastpallstyp | 800 x 1200 mm |
| Produkter per lastpallslager | 390 styck |
| Lager per lastpall | 8 styck |
| Produkter per lastpall | 960 styck |
| Lastpall, konsumentförpackning | Nej |
| Lastpall, faktureringsenhet | Nej |
| Lastpall, beställningsbar enhet | Nej |
| Lastpall, sändningsenhet | Ja |
| Minsta orderkvantitet för lastpall | 1 styck |
| Kvantitet, yttre förpackning | 8 styck |
| Bredd (cm) ytterkartongen | 39,6 cm |
| Höjd (cm) ytterkartongen | 20 cm |
| Längd (cm) ytterkartongen | 39,6 cm |
| Nettovikt ytterkartongen | 1,0318 kg |
Leverantörsfunktioner
| Släpp datum | 25/02/2022 |
| Språk på förpackning | Danska, Nederländska, Grekiska, Estniska, Slovenska, Bulgariska, Tjeckiska, Lettiska, Ryska, Engelska, Fin, Franska, Tyska, Litauiska, Italienska, Polska, Portugisiska, Slovakiska, Spanska, Svenska, Ungerska, Rumänska, Traditionell kinesiska |
| Ljudeffekter som stöds | Nej |
| Tillgänglig fr.o.m. | 30/08/2024 |
| Tillgänglig till | 31/12/2025 |
| Språk i bruksanvisningen (ISO 639-format) | Multi |
| Språk på förpackningen (ISO 639-format) | Multi |
| Kommersiell enhetstyp | Enkel konsumentenhet |
| Faktureringsenhet | Ja |
| Beställningsbar enhet | Ja |
| Sändningsenhet | Nej |
| Konsumentförpackning | Ja |
| Tullens varukod, tulltaxa (TARIC) | 73269098 |