BABY born 829998 dukke tilbehør
Egenskaper
| Rekommenderad ålder (min) | 3 År |
| Brand kompatibilitet | BABY born |
| Produktens färg | Multifärg |
| Föreslagen målgrupp | Flicka |
| Ljudeffekter som stöds | Nej |
| Ursprungsland | Kina |
| Fantasilekar | Ja |
| Låter | Nej |
| Dockans minsta längd | 43 cm |
Batteri
| Batterier krävs | Nej |
Vikt & dimension
| Vikt | 1,22 kg |
Förpackning
| Förpackningens bredd | 370 mm |
| Låddjup | 120 mm |
| Förpackningens höjd | 520 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 1,22 kg |
| Förpackningsvolym | 18696,51 cm ^ |
| Förpackningstyp | Kartong |
Förpackningens innehåll
| Batterier medföljer | Nej |
Logistikdata
| Fraktkartongens GS1-nr (GTIN/EAN/UPC) | NA |
| Innerförpackning, faktureringsenhet | Nej |
| Innerförpackning, beställningsbar enhet | Nej |
| Innerförpackning, sändningsenhet | Nej |
| Ytterförpackningens bredd | 152 mm |
| Ytterförpackningens längd | 1499 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 539 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 7,24 kg |
| Ytterförpackningens volym | 86080800 cm ^ |
| Produkter per ytterförpackning | 4 styck |
| Ytterkartongens nettovikt | 4,89 kg |
| Längd (cm) ytterkartongen | 52 cm |
| Bredd (cm) ytterkartongen | 52 cm |
| Kvantitet, yttre förpackning | 4 styck |
| Höjd (cm) ytterkartongen | 37,2 cm |
| Harmonized System (HS)-kod | 9503002900 |
Leverantörsfunktioner
| Målgrupp | Junior - Junior |
| Släpp datum | 01/01/2023 |
| Endast lämplig för vuxna | Nej |
| Tullens varukod, tulltaxa (TARIC) | 9503007000 |
| Kommersiell enhetstyp | Enkel konsumentenhet |
Övrigt
| Innerförpackning, konsumentföpackning | Nej |
| Rekommenderad ålder (min) | 36 månad (er) |