BABY born 832493 dukke tilbehør Dukkesutteflaske
Egenskaper
| Produkttyp | Docknappflaska |
| Rekommenderad ålder (min) | 3 År |
| Lämplig för docktyp | Stor docka |
| Brand kompatibilitet | BABY born |
| Produktens färg | Multifärg |
| Hopfällbar | Nej |
| Föreslagen målgrupp | Flicka |
| Ljudeffekter som stöds | Nej |
| Ursprungsland | Kina |
| Fantasilekar | Ja |
| Låter | Nej |
| Dockans maximala längd | 43 cm |
Batteri
| Batterier krävs | Ja |
| Antal batterier | 2 |
| Batterityp | AG13 |
Vikt & dimension
| Vikt | 125 g |
Förpackning
| Förpackningens bredd | 80 mm |
| Låddjup | 45 mm |
| Förpackningens höjd | 200 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 125 g |
| Förpackningsvolym | 1170 cm ^ |
| Förpackningstyp | Kartong |
Förpackningens innehåll
| Batterier medföljer | Ja |
Logistikdata
| Fraktkartongens GS1-nr (GTIN/EAN/UPC) | NA |
| Innerförpackning, faktureringsenhet | Nej |
| Innerförpackning, beställningsbar enhet | Nej |
| Innerförpackning, sändningsenhet | Nej |
| Ytterförpackningens bredd | 99 mm |
| Ytterförpackningens längd | 379 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 232 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 1,3 kg |
| Ytterförpackningens volym | 13235372 cm ^ |
| Produkter per ytterförpackning | 8 styck |
| Ytterkartongens nettovikt | 1,3 kg |
| Bredd (cm) ytterkartongen | 14,9 cm |
| Produkter per lastpall | 1152 styck |
| Längd (cm) ytterkartongen | 14,9 cm |
| Höjd (cm) ytterkartongen | 21,2 cm |
| Kvantitet, yttre förpackning | 8 styck |
| Harmonized System (HS)-kod | 9503002900 |
Leverantörsfunktioner
| Målgrupp | Junior - Junior |
| Släpp datum | 01/01/2023 |
| Tullens varukod, tulltaxa (TARIC) | 9503002900 |
| Endast lämplig för vuxna | Nej |
| Kommersiell enhetstyp | Enkel konsumentenhet |
Övrigt
| Rekommenderad ålder (min) | 36 månad (er) |
| Innerförpackning, konsumentföpackning | Nej |