BABY born 832639 dukke tilbehør Dukkekjole
Egenskaper
| Produkttyp | Dockklänning |
| Rekommenderad ålder (min) | 3 År |
| Lämplig för docktyp | Stor docka |
| Brand kompatibilitet | BABY born |
| Produktens färg | Rosa |
| Hopfällbar | Ja |
| Föreslagen målgrupp | Flicka |
| Ljudeffekter som stöds | Nej |
| Ursprungsland | Kina |
| Fantasilekar | Ja |
| Låter | Nej |
| Dockans maximala längd | 43 cm |
Batteri
| Batterier krävs | Nej |
Vikt & dimension
| Vikt | 130 g |
Förpackning
| Förpackningens bredd | 190 mm |
| Låddjup | 5 mm |
| Förpackningens höjd | 285 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 130 g |
| Förpackningsvolym | 270,75 cm ^ |
| Förpackningstyp | Kort |
Förpackningens innehåll
| Batterier medföljer | Nej |
Logistikdata
| Fraktkartongens GS1-nr (GTIN/EAN/UPC) | NA |
| Innerförpackning, faktureringsenhet | Nej |
| Innerförpackning, beställningsbar enhet | Nej |
| Innerförpackning, sändningsenhet | Nej |
| Ytterförpackningens bredd | 294 mm |
| Ytterförpackningens längd | 194 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 86 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 2,56 kg |
| Ytterförpackningens volym | 4905096 cm ^ |
| Produkter per ytterförpackning | 8 styck |
| Ytterkartongens nettovikt | 2,56 kg |
| Längd (cm) ytterkartongen | 29,4 cm |
| Produkter per lastpall | 2176 styck |
| Bredd (cm) ytterkartongen | 29,4 cm |
| Kvantitet, yttre förpackning | 8 styck |
| Höjd (cm) ytterkartongen | 8,6 cm |
| Harmonized System (HS)-kod | 9503002900 |
Leverantörsfunktioner
| Målgrupp | Junior - Junior |
| Släpp datum | 01/01/2023 |
| Tullens varukod, tulltaxa (TARIC) | 9503002900 |
| Endast lämplig för vuxna | Nej |
| Kommersiell enhetstyp | Enkel konsumentenhet |
Övrigt
| Innerförpackning, konsumentföpackning | Nej |
| Rekommenderad ålder (min) | 36 månad (er) |