BABY born 832646 dukke tilbehør Dukkesparkedragt
Egenskaper
| Produkttyp | Docksparkdräkt |
| Rekommenderad ålder (max) | 99 År |
| Rekommenderad ålder (min) | 3 År |
| Lämplig för docktyp | Babydocka |
| Brand kompatibilitet | BABY born |
| Produktens färg | Multifärg |
| Hopfällbar | Ja |
| Föreslagen målgrupp | Flicka |
| Ljudeffekter som stöds | Nej |
| Ursprungsland | Kina |
| Fantasilekar | Ja |
| Låter | Nej |
| Dockans maximala längd | 430 mm |
Batteri
| Batterier krävs | Nej |
Vikt & dimension
| Vikt | 200 g |
Förpackning
| Förpackningens bredd | 272 mm |
| Låddjup | 20 mm |
| Förpackningens höjd | 389 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 2.93 kg |
| Förpackningsvolym | 1120 cm ^ |
| Förpackningstyp | Kort |
Förpackningens innehåll
| Batterier medföljer | Nej |
Logistikdata
| Fraktkartongens GS1-nr (GTIN/EAN/UPC) | NA |
| Innerförpackning, faktureringsenhet | Nej |
| Innerförpackning, beställningsbar enhet | Nej |
| Innerförpackning, sändningsenhet | Nej |
| Ytterförpackningens bredd | 381 mm |
| Ytterförpackningens längd | 248 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 89 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 2.93 kg |
| Ytterförpackningens volym | 12787632 cm ^ |
| Produkter per ytterförpackning | 8 styck |
| Ytterkartongens nettovikt | 850 g |
| Produkter per lastpall | 1152 styck |
| Höjd (cm) ytterkartongen | 43.2 cm |
| Längd (cm) ytterkartongen | 29.9 cm |
| Kvantitet, yttre förpackning | 8 styck |
| Bredd (cm) ytterkartongen | 29.9 cm |
| Harmonized System (HS)-kod | 9503002900 |
Leverantörsfunktioner
| Målgrupp | Junior - Junior |
| Släpp datum | 01/01/2023 |
| Tullens varukod, tulltaxa (TARIC) | 9503002900 |
| Endast lämplig för vuxna | Nej |
| Kommersiell enhetstyp | Enkel konsumentenhet |
Övrigt
| Innerförpackning, konsumentföpackning | Nej |
| Rekommenderad ålder (min) | 36 månad (er) |