Schleich Farm World
djurstängsel
Egenskaper
| Produkttyp | Staket till leksaksfigur |
| Produktens färg | Rostfritt stål |
| Rekommenderad ålder (max) | 8 År |
| Rekommenderad ålder (min) | 3 År |
| Antal | 10 styck |
| Ursprungsland | Bosnien och Hercegovina |
Säkerhetsvarning
| EU TSD-varning | Ingen varning tillämplig |
Vikt & dimension
| Bredd | 190 mm |
| Djup | 55 mm |
| Höjd | 115 mm |
| Vikt | 149 g |
Förpackning
| Förpackningens bredd | 190 mm |
| Låddjup | 53 mm |
| Förpackningens höjd | 115 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 162 g |
| Förpackningstyp | Låda |
Förpackningens innehåll
| Antal per förpackning | 1 styck |
Logistikdata
| Ytterförpackningens bredd | 124 mm |
| Ytterförpackningens längd | 226 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 202 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 720 g |
| Ytterkartongens nettovikt | 720 g |
| Ytterförpackningens volym | 5660848 cm ^ |
| Produkter per ytterförpackning | 4 styck |
| Ytterförpackning, faktureringsenhet | Nej |
| Ytterförpackning, beställningsbar enhet | Nej |
| Ytterförpackning, sändningsenhet | Nej |
| Ytterförpackning, minsta orderkvantitet | 4 styck |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 14059433081356 |
| Lastpallens totalbredd | 1200 mm |
| Lastpallens totallängd | 800 mm |
| Lastpallens totalhöjd | 1800 mm |
| Lastpallens totalvolym | 1728000000 dm³ |
| Lastpallens bruttovikt | 129.61 kg |
| Lastpallstyp | 800 x 1200 mm |
| Lager per lastpall | 6 styck |
| Produkter per lastpallslager | 120 styck |
| Produkter per lastpall | 720 styck |
| Pallens GS1-nr (GTIN/EAN/UPC) | 64059433081658 |
| Minsta orderkvantitet | 4 styck |
| Tullens varukod, tulltaxa (TARIC) | 95030095 |
Leverantörsfunktioner
| Tillverkare | Schleich |
| Målgrupp | 4 |
| Montering krävs | Nej |
| Batterier krävs | Nej |
| Antal förpackningar | Ja |
| Språk på förpackningen (ISO 639-format) | Franska, Engelska |
| Språk i bruksanvisningen (ISO 639-format) | Franska, Engelska |
| Importland (ISO 3166-1) | Tyskland |
| Kommersiell enhetstyp | Enkel konsumentenhet |
| Faktureringsenhet | Nej |
| Sändningsenhet | Nej |