Kosmetyczka Beauty
Egenskaper
| Produkttyp | Set med leksaksmakeup |
| Rekommenderad ålder (min) | 3 År |
| Rekommenderad ålder (max) | 8 År |
| Rekommenderad ålder | Förskola |
| Föreslagen målgrupp | Pojke/flicka |
| Produktens färg | Beige |
| Minsta antal spelare | Ja |
| Ursprungsland | Kina |
| Låter | Nej |
Batteri
| Batterier krävs | Nej |
Säkerhetsvarning
| Ej för barn under 3 år | Ja |
| Endast lämplig för vuxna | Nej |
| Säkerhetsvarning | Warning |
Vikt & dimension
| Bredd | 20 mm |
| Djup | 180 mm |
| Höjd | 130 mm |
| Vikt | 91 g |
Förpackning
| Förpackningens bredd | 30 mm |
| Låddjup | 170 mm |
| Förpackningens höjd | 150 mm |
| Förpackningens taravikt | 20 g |
| Vikt inkl. förpackning | 111 g |
| Förpackningsvolym | 765 cm ^ |
Förpackningens innehåll
| Antal | 7 styck |
| Språk i bruksanvisningen | Franska |
| Batterier medföljer | Nej |
| Förpackningarnas innehåll | 1 makeup bag + 6 accessories |
Logistikdata
| Bredd (cm) ytterkartongen | 22 cm |
| Innerförpackningar per ytterförpackning | 6 styck |
| Höjd (cm) ytterkartongen | 17 cm |
| Kvantitet, yttre förpackning | 6 styck |
| Längd (cm) ytterkartongen | 22 cm |
| Minsta orderkvantitet | 6 styck |
| Lastpallens totalbredd | 80 cm |
| Lastpallens totallängd | 120 cm |
| Lastpallens totalhöjd | 167 cm |
| Lastpallens bruttovikt | 206 kg |
| Lastpallens totalvolym | 1603200000 dm³ |
| Produkter per lastpallslager | 120 styck |
| Ytterförpackningar per lastpall | 180 styck |
| Lager per lastpall | 9 styck |
| Produkter per lastpall | 1080 styck |
| Pallens nettovikt | 8 kg |
| Ytterförpackningens bredd | 190 mm |
| Ytterförpackningens längd | 220 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 170 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 1,1 kg |
| Ytterförpackningens volym | 7106000 cm ^ |
| Produkter per ytterförpackning | 6 styck |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 13032163201509 |
| Antal produkter per innerförpackning | 6 styck |
| Tullens varukod, tulltaxa (TARIC) | 9503007000 |
Leverantörsfunktioner
| Målgrupp | Junior - Junior |
| Släpp datum | 01/01/2022 |
| Tillgänglig fr.o.m. | 1/17/2022 |
| Språk på förpackningen (ISO 639-format) | Franska |
| Ytterförpackningar per lastpallslager | 20 styck |
| Innerförpackning, förpackningstyp | Kartong |
| Information om målgrupp | Tidig barndom |
| Språk på förpackning | Franska |
| Kommersiell enhetstyp | Enkel konsumentenhet |
| Språk i bruksanvisningen (ISO 639-format) | Franska |
| Lastpallstyp | 800 x 1200 mm |
Övrigt
| Rekommenderad ålder (min) | 36 månad (er) |
| Leclerc Codelec | 731049015 |
| Rekommenderad ålder (max) | 96 månad (er) |