Kosmos 62058
Egenskaper
| Produkttyp | Programmerbar robot |
| Produktens färg | Multifärg |
| Rekommenderad ålder (min) | 10 År |
| Fjärrstyrd | Ja |
Strömtillförsel
| Batterier krävs | Ja |
| Batterispänning | 1,5 V |
| Batterityp | AAA |
| Antal batterier | 4 |
Vikt & dimension
| Bredd | 426 mm |
| Djup | 80 mm |
| Höjd | 290 mm |