Little
Egenskaper
| Produktens färg | Grön |
| Rekommenderad ålder | Spädbarn |
| Föreslagen målgrupp | Pojke/flicka |
| Rekommenderad ålder (min) | 1 År |
| Rekommenderad ålder (max) | 3 År |
| Minsta antal spelare | Ja |
| Låter | Nej |
| Antal | 2 styck |
| Ljudeffekter som stöds | Nej |
| Ursprungsland | Frankrike |
| Släpp datum | 01/01/2024 |
Strömtillförsel
| Batterier krävs | Nej |
Säkerhetsvarning
| Endast lämplig för vuxna | Nej |
| Ej för barn under 3 år | Nej |
| Säkerhetsvarning | Warning |
Vikt & dimension
| Bredd | 200 mm |
| Djup | 280 mm |
| Höjd | 290 mm |
| Vikt | 423 g |
Förpackning
| Förpackningens bredd | 140 mm |
| Låddjup | 260 mm |
| Förpackningens höjd | 300 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 673 g |
| Förpackningens bruttovikt | 673 g |
| Förpackningsvolym | 10920 cm ^ |
| Förpackningstyp | Kartong |
| Minsta orderkvantitet | 4 styck |
Förpackningens innehåll
| Produktsortiment | Nej |
| Batterier medföljer | Nej |
| Kommersiell enhetstyp | Enkel konsumentenhet |
| Förpackningarnas innehåll | 1 ball circuit + 2 balls |
Övrigt
| Minimiålder | 12 månad (er) |
| Rekommenderad ålder (max) | 36 månad (er) |
| Rekommenderad ålder (min) | 12 månad (er) |
Logistikdata
| Tullens varukod, tulltaxa (TARIC) | 9503004990 |
| Lastpallstyp | 1200 x 1000 mm |
| Bredd (cm) ytterkartongen | 29.2 cm |
| Kvantitet, yttre förpackning | 4 styck |
| Längd (cm) ytterkartongen | 29.2 cm |
| Höjd (cm) ytterkartongen | 31.4 cm |
| Innerförpackningar per ytterförpackning | 4 styck |
| Lager per lastpall | 6 styck |
| Produkter per lastpallslager | 24 styck |
| Produkter per lastpall | 144 styck |
| Pallens nettovikt | 10 kg |
| Ytterförpackningens bredd | 531 mm |
| Ytterförpackningens längd | 292 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 314 mm |
| Produkter per ytterförpackning | 4 styck |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 23032161403100 |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 3 kg |
| Ytterförpackningens volym | 48686328 cm ^ |
| Antal produkter per innerförpackning | 4 styck |
| Lastpallens totalvolym | 2428800000 dm³ |
| Ytterförpackningar per lastpall | 36 styck |
| Ytterförpackningar per lastpallslager | 6 styck |
| Innerförpackning, förpackningstyp | Kartong |
| Lastpallens totalhöjd | 2024 mm |
| Lastpallens totallängd | 1200 mm |
| Lastpallens totalbredd | 1000 mm |
| Lastpallens bruttovikt | 118 kg |
Leverantörsfunktioner
| Målgrupp | Barn |
| Leclerc Codelec | 731012035 |
| Språk på förpackningen (ISO 639-format) | Franska |
| Språk i bruksanvisningen (ISO 639-format) | Franska |
| Tillgänglig fr.o.m. | 1/19/2024 |