ZURU X-Shot
Insanity Blaster Berzerko, dart blaster (incl. 48 darts)
Egenskaper
| Produkttyp | Leksaksblaster |
| Rekommenderad ålder | Barn |
| Rekommenderad ålder (min) | 8 År |
| Rekommenderad ålder (max) | 99 År |
| Föreslagen målgrupp | Pojke/flicka |
| Produktens färg | Multifärg |
| Material | Plast |
| Släpp datum | 01/01/2025 |
| Skjutkraft | 27 m |
| Endast lämplig för vuxna | Nej |
| Låter | Nej |
| Förvaringsfack för pilar | Ja |
| Ursprungsland | Kina |
Batteri
| Batterier krävs | Nej |
Säkerhetsvarning
| EU TSD-varning | Ej för barn under 36 månader, Smådelar Kvävningsrisk |
Leverantörsfunktioner
| Språk i bruksanvisningen | Franska |
| Språk på förpackning | Franska |
| Minsta antal spelare | 1 |
| Innehåller mat eller dryck | Nej |
| Faktureringsenhet | Ja |
| Beställningsbar enhet | Ja |
| Sändningsenhet | Ja |
| Tullens varukod, tulltaxa (TARIC) | 9503008190 |
| Språk på förpackningen (ISO 639-format) | Franska |
| Språk i bruksanvisningen (ISO 639-format) | Franska |
Övrigt
| Ytterförpackning, minsta orderkvantitet | 1 styck |
| Konsumentförpackning | Ja |
| Tillverkarens GLN | 8452180000004 |
| Är handelsvaran en reklamartikel? | Nej |
| Leclerc Codelec | 731172020 |
| Ytterförpackning, konsumentförpackning | Nej |
Vikt & dimension
| Djup | 700 mm |
| Bredd | 73 mm |
| Höjd | 300 mm |
| Vikt | 1,21 kg |
Förpackning
| Batterier medföljer | Nej |
| Antal pilar som medföljer | 48 styck |
| Förpackningens bredd | 700 mm |
| Låddjup | 70 mm |
| Förpackningens höjd | 300 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 1,18 kg |
| Förpackningsmaterial | Kartong |
| Förpackningstyp | Kartong |
Logistikdata
| Minsta orderkvantitet | 4 styck |
| Ytterförpackningar per lastpall | 15 styck |
| Ytterförpackningar per lastpallslager | 3 styck |
| Ytterförpackningens bredd | 310 mm |
| Ytterförpackningens längd | 720 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 330 mm |
| Ytterförpackningens volym | 73656000 cm ^ |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 5,52 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 4 styck |
| Ytterkartongens nettovikt | 4,82 kg |
| Ytterförpackning, beställningsbar enhet | Ja |
| Ytterförpackning, sändningsenhet | Ja |
| Ytterförpackning, faktureringsenhet | Ja |
| Lastpallens totalbredd | 80 cm |
| Lastpallens totallängd | 120 cm |
| Lastpallens totalhöjd | 180 cm |
| Lastpallens bruttovikt | 92,8 kg |
| Lastpallens totalvolym | 1728000000 dm³ |
| Lastpall, faktureringsenhet | Nej |
| Lastpall, sändningsenhet | Nej |
| Lastpall, konsumentförpackning | Nej |
| Lastpall, beställningsbar enhet | Nej |
| Produkter per lastpall | 60 styck |
| Lager per lastpall | 5 styck |
| Produkter per lastpallslager | 12 styck |