Qoltec bulkkabel
305 m - grå
| Typ av nätverkskabel | Bulkkabel - CAT 6 |
| Teknik | UTP (oskärmat tvinnat par) |
| Mantelmaterial | PVC |
| American Wire Gauge (AWG) | 23 |
| Egenskaper | Polyetenisolering, HDPE insulation |
| Kabellängd | 305 m |
| Vikt | 9 kg |
| Färg | Grå |
| Paketdetaljer | Pappkartong |
| Emballagets bredd | 38 cm |
| Emballagets djup | 24.2 cm |
| Emballagets höjd | 38 cm |
| Emballagets vikt | 9.1 kg |
| Service och support | 25 års garanti |
| Min temperatur vid drift | -15 °C |
| Max temperatur vid drift | 60 °C |