Delock nätverkskontakt
Egenskaper
| Anslutning | RJ-45 |
| Produktens färg | Vit |
| Kabel standard | Cat6 |
| Kabelskärmen | U/UTP (UTP) |
Vikt & dimension
| Djup | 52,8 mm |
| Bredd | 18 mm |
| Höjd | 15 mm |
Tekniska detaljer
| Teknologi | Cat.6 |
| Anslutning | RJ-45 |
| Produktens färg | Vit |
| Kabel standard | Cat6 |
| Kabelskärmen | U/UTP (UTP) |
| Djup | 52,8 mm |
| Bredd | 18 mm |
| Höjd | 15 mm |
| Teknologi | Cat.6 |