Yealink PA20
nätverksmedieströmningsadapter - USB-C / USB-A
Design
| Formfaktor | Dongel |
| Produktens färg | Svart |
| LED-indikatorer | Ja |
Nätverk
| Kommunikationsstandarder | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11az, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Kryptering/säkerhet | WPA-PSK, WPA2-PSK |
Egenskaper
| Modell | Sändare för AV-utrustning |
| Maximal upplösning | 3840 x 2160 pixlar |
| Kryptering/säkerhet | WPA-PSK, WPA2-PSK |
| Kommunikationsstandarder | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11az, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| LED-indikatorer | Ja |
| Plug & Play-kompatibel | Ja |
| Produktens färg | Svart |
| Windows-operativsystem som stöds | Windows 10, Windows 11, Windows 7, Windows 8 |
| Mac-operativsystem som stöds | Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 10.15.3 Catalina, Mac OS X 10.2 Jaguar, Mac OS X 10.3 Panther, Mac OS X 10.4 Tiger, Mac OS X 10.5 Leopard, Mac OS X 10.6 Snow Leopard, Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.7.5 Lion, Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.9 Mavericks, Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 12.0 Monterey, Mac OS X 13.0 Ventura, Mac OS X 14.0 Sonoma, Mac OS X 15.0 Sequoia |
Systemkrav
| Windows-operativsystem som stöds | Windows 10, Windows 11, Windows 7, Windows 8 |
| Mac-operativsystem som stöds | Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 10.15.3 Catalina, Mac OS X 10.2 Jaguar, Mac OS X 10.3 Panther, Mac OS X 10.4 Tiger, Mac OS X 10.5 Leopard, Mac OS X 10.6 Snow Leopard, Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.7.5 Lion, Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.9 Mavericks, Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 12.0 Monterey, Mac OS X 13.0 Ventura, Mac OS X 14.0 Sonoma, Mac OS X 15.0 Sequoia |
Anslutningar
| Anslutningsteknologi | Kabel & Trådlös |
| Wi-Fi | Ja |
| Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)typ C-portar | 1; 1 |
Strömtillförsel
| Strömförbrukning (vanlig) | 2,2 W; 2,2 W |
Miljökrav
| Temperatur vid drift | -10 - 40 ° C; -10 - 40 ° C |
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet | 0 - 90%; 0 - 90% |
Vikt & dimension
| Bredd | 220 mm; 220 mm |
| Djup | 38 mm; 38 mm |
| Höjd | 16 mm; 16 mm |
| Vikt | 75 g; 75 g |
| Förpackningens bredd | 220 mm |
| Låddjup | 38 mm |
| Förpackningens höjd | 16 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 87 g |
Logistikdata
| Ursprungsland | Kina |