USB 3.0 to Gigabit RJ45
Anslutningar
| Anslutningsteknologi | Kabel |
| Värdgränssnitt | USB |
| Gränssnitt | Ethernet |
| Antal LAN (RJ-45) anslutningar | 1 |
Design
| Komponent för | PC |
| Produktens färg | Svart |
| Intern | Nej |
| Ursprungsland | Kina |
Systemkrav
| Windows-operativsystem som stöds | Windows 10, Windows 11 |
| Mac-operativsystem som stöds | MacOS |
| Andra operativsystem som stöds | ChromeOS |
Vikt & dimension
| Bredd | 172 mm |
| Djup | 21 mm |
| Höjd | 15 mm |
| Vikt | 21 g |
Logistikdata
| UNSPSC-kod | 26121630 |
| Harmonized System (HS)-kod | 85176990 |
Övrigt
| Kabellängd | 0,1 m |