USB-A Adapter / USB 3.2 Gen 1 / USB-A Male / RJ45 Female / 1 Gbps / 0.20 m / Vernikkeld / ABS / Wit / Doos
Anslutningar
| Värdgränssnitt | USB Type-A |
| Värdgränssnitt, hona eller hane: | Hankoppling |
| Utgränssnittet | RJ-45 |
Design
| Intern | Nej |
| Produktens färg | Vit |
| Maximal kabellängd | 0,2 m |
Egenskaper
| Typ, kontakt 1 | Hankoppling |
| Typ, kontakt 2 | Honkoppling |
| Anslutning 1, formfaktor | Rak |
| Anslutning 2, formfaktor | Rak |
| Dataöverföringshastighet (max) | 1 Gbit/s |
Vikt & dimension
| Bredd | 28 mm |
| Djup | 200 mm |
| Höjd | 16 mm |
| Vikt | 23 g |
Förpackning
| Förpackningens bredd | 55 mm |
| Låddjup | 20 mm |
| Förpackningens höjd | 230 mm |
| Förpackningstyp | Låda |