USB-C to RJ45 Adapter G2
Anslutningar
| Anslutningsteknologi | Kabel |
| Värdgränssnitt | USB Type-C |
| Gränssnitt | Ethernet |
| Antal LAN (RJ-45) anslutningar | 1 |
Design
| Produktens färg | Svart |
| Intern | Nej |
| Ursprungsland | Kina, Vietnam |
| HP segment | Hem |
Systemkrav
| Windows-operativsystem som stöds | Windows 10, Windows 11 |
Vikt & dimension
| Bredd | 180 mm |
| Djup | 20,6 mm |
| Höjd | 16,5 mm |
| Vikt | 20 g |
Förpackning
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Förpackningens bredd | 200 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 39 g |
Tekniska detaljer
| Pallvikt (imperial) | 128,6 kg (283.5 lbs) |
| Ytterförpackningar per lastpallslager | 48 styck |
Logistikdata
| UNSPSC-kod | 26121630 |
| Lastpallens bruttovikt | 128,6 kg |
| Ytterförpackningar per lastpall | 6 styck |
Övrigt
| Kabellängd | 0,1 m |