USB-netwerkadapter / USB 3.2 Gen 1 / 1000 Mbps / USB-C Male / RJ45 Female / 0.20 m / Rond / Vernikkeld / Vertind-Koper / Wit / Doos
Egenskaper
| Produktens färg | Vit |
| Kabellängd | 0,2 m |
| Kabel standard | Cat8.1 |
| Anslutning 1 | RJ-45 |
| Typ, kontakt 1 | Hankoppling |
| Typ, kontakt 2 | Honkoppling |
| Plätering på anslutningskontakter | Nickel |
| Skärmad kontakt | Ja |
| Jacka material | ABS synthetics |
| Typ av ethernet-gränssnitt | 10 Gigabit Ethernet |
| Faktisk dataöverföringshastighet | 10000 Mbit/s |
Förpackningens innehåll
| Antal per förpackning | 1 styck |
Förpackning
| Förpackningens bredd | 105 mm |
| Låddjup | 35 mm |
| Förpackningens höjd | 105 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 43 g |
| Förpackningstyp | Blåsa |
Logistikdata
| Harmonized System (HS)-kod | 84733080 |