Produktnummer: 90LM05K1-B03370
EAN: 4711081782230
Artikelnummer: F23130970
ASUS ProArt PA248CNV skärm &#45 LED-bakgrundsbelysning &#45 24" &#45 VESA Adaptive-Sync &#45 IPS &#45 5ms
Tillverkare: ASUS
Produktnummer: 90LM05K1-B03370
EAN: 4711081782230
Artikelnummer: F23130970
Finns i lager hos leverantör - leveranstid: 13-14 arbetsdagar
(2.696,00 exkl. moms)
(2.696,00 exkl. moms)
Tillverkare: ASUS
Produktnummer: 90LM05K1-B03370
Förbättra din arbetsyta med ASUS ProArt PA248CNV LED-skärm.
Denna högkvalitativa skärm på 24 tum med 1920 x 1200 upplösning och 75Hz uppdateringsfrekvens kommer att ge dig en skarp och detaljrik bild som kommer att göra allt från bildredigering och grafisk design till arbete med tabeller och dokument enkelt och smidigt.
Display
Skärm diagonal 61,2 cm (24.1")
Upplösning 1920 x 1200 pixlar
HD-typ Full HD+
Native bildförhållande 16:10
Paneltyp IPS
Typ av bakgrundsbelysning LED
Kontrastförhållande (medel) 1000:1
Kontrastförhållande (dynamisk) 10000000:1
Benämning av dynamiskt kontrastförhållande ASUS Smart Contrast Ratio (ASCR)
Antal färger 16,7 miljoner färger
Bildpunktavstånd 0,27 x 0,27 mm
Pixeltäthet 94 ppi
Bildstorlek horisontalt 51,8 cm
Bildstorlek vertikalt 32,4 cm
Horisontell avsökningsfrekvens 30 - 95 kHz
Vertikal avsökningsfrekvens 24 - 75 hz
HDR-stöd Ja
HDR-teknik (High Dynamic Range) High Dynamic Range 10 (HDR10)
sRGB-täckning (typisk) 100%
Antal talare 2
Uteffekt (RMS) 4 W
Design
Positionering på marknaden Grafisk formgivning
Produktens färg Svart
Fötter färg Silver
USB-hubbversion 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
Typ av USB-port uppströms USB Type-C
Antal portar uppströms Ja
Antal USB typ C-portar uppströms Ja
Antal USB typ A-portar nedströms 4
USB-strömleverans Ja
USB-strömförsörjning upp till 90 W
HDMI-version 1.4
Antal Displayportar 2
DisplayPort-version 1.2
Hörlursutgång Ja
Hörlursutgångar Ja
Hörlursanslutning 3,5 mm
HDCP Ja
HDCP-version 1.4
Typ av laddningsport USB Type-C
VESA-fäste Ja
Gränsssnitt för panelmontering 100 x 100 mm
Höjdjustering Ja
Justerbar höjd (max) 13 cm
Svängbara Ja
Hållare 90 - -90°
Lutningsjustering Ja
Lutningsvinkel 35 - -5°
Strömtillförsel
Energieffektivitetsklass (SDR) E
Energieffektivitetsklass (HDR) G
Energiförbrukning (SDR) per 1 000 timmar 19 kWh
Energiförbrukning (HDR) per 1 000 timmar 22 kWh
Strömförbrukning (vanlig) 21 W
Strömförbrukning i PowerSave läge 0,5 W
AC-inspänning 100 - 240 V
Växelström Frekvens 50 - 60 hz
Energieffektivitetsskalning A till G
EPREL-kod (Europeisk databas för energimärkta produkter) 1245678
Vikt & dimension
Bredd (med stativ) 533 mm
Djup (med stativ) 211 mm
Höjd (med stativ) 489 mm
Vikt (med stativ) 6,5 kg
Bredd (utan stativ) 533 mm
Djup (utan stativ) 58 mm
Höjd (utan stativ) 359 mm
Vikt (utan stativ) 4,4 kg
Förpackning
Förpackningens bredd 735 mm
Låddjup 177 mm
Förpackningens höjd 442 mm