Produktnummer: JN-IPS280UHD144F
EAN: 4589511188767
Artikelnummer: F25403762
JAPANNEXT Skärm
Tillverkare: JAPANNEXT
EAN: 4589511188767
Artikelnummer: F25403762
Finns i lager hos leverantör - leveranstid: 4-9 arbetsdagar
(4.706,40 exkl. moms)
(4.706,40 exkl. moms)
Tillverkare: JAPANNEXT
Smidig spelupplevelse med hög uppdateringsfrekvens
Teknik för flyt och precision
  • 144 Hz uppdateringsfrekvens — ger mjuka rörelser och minskar suddighet i snabba scener
  • 1 ms responstid — eliminerar eftersläpningar för maximal precision i realtid
  • 28 tums storlek — erbjuder en bra balans mellan översikt och detaljer
  • 16:9 bildförhållande — standardformat som passar de flesta moderna applikationer och spel
  • 2x HDMI-anslutningar — möjliggör enkel växling mellan olika enheter utan att byta kablar
Anslutning och användning
Strömtillförsel
Energieffektivitetsklass (SDR) F
Energieffektivitetsklass (HDR) G
Strömförbrukning (vanlig) 27 W
Strömförbrukning i vänteläge 0,3 W
Strömförbrukning (max) 51 W
AC-inspänning 100 - 240 V
Nätaggregatstyp Extern
Egenskaper
Strömförbrukning 42 W
Multimedia
Inbyggda högtalare Ja
Antal talare 2
Uteffekt (RMS) 3 W
Anslutningar
HDMI-version 2.0/2.1
Antal HDMI-portar 2
Antal Displayportar 2
Hörlursutgång Ja
Prestanda
DisplayPort-version 1.2/1.4
AMD FreeSync Ja
Ergonomi
VESA-fäste Ja
Gränsssnitt för panelmontering 100 x 100 mm
Lutningsvinkel 15°
Produktvikt (oz) Ja
Övrigt
Adaptiv synkronisering Ja
Vikt & dimension
Bredd (med stativ) 638 mm
Djup (med stativ) 238 mm
Höjd (med stativ) 452 mm
Bredd (utan stativ) 638 mm
Djup (utan stativ) 71 mm
Höjd (utan stativ) 371 mm
Vikt (med stativ) 5 kg
Design
Produktens färg Svart
Display
Skärm diagonal 71,1 cm (28 tum)
Diagonal skärmstorlek 71,1 cm
Upplösning 3840 x 2160 pixlar
Native bildförhållande 16:9
Skärmtyp IPS
Typ av bakgrundsbelysning LED, kantbelysning
Ljusstyrka (max) 400 cd/m²
Ljusstyrka 400 cd/m²
Kontrastförhållande (medel) 1000:1
Betraktningsvinkel (horisontell) 178°
Synfältsvinkel (vertikal) 178°
Svarstid (medel) 1 ms
Responstid (MPRT) 1 ms
Max uppdateringsfrekvens 144 Hz
Färgdjup 8 bit
sRGB-täckning (typisk) 90%