LG 27BA750-B skärm - LED-bakgrundsbelysning - 27" - IPS - 5ms
Full HD 1920x1080 vid 100Hz
Tillverkare: LG Electronics
Produktnummer: 27BA750-B
EAN: 8806096208410
Artikelnummer: F24922699
LG 27BA750-B skärm &#45 LED-bakgrundsbelysning &#45 27" &#45 IPS &#45 5ms
Tillverkare: LG Electronics
Produktnummer: 27BA750-B
EAN: 8806096208410
Artikelnummer: F24922699
Finns i lager hos leverantör - leveranstid: 3-4 arbetsdagar
(2.274,40 exkl. moms)
(2.274,40 exkl. moms)
Produktnummer: 27BA750-B
Höjdprestanda med LG 27BA750-B skärm!
Med en imponerande upplösning på Full HD 1920x1080 vid 100Hz får du en detaljerad och kristallklar bild, oavsett vad du tittar på. Oavsett om du arbetar med grafisk design, tittar på filmer eller spelar datorspel kommer LG 27BA750-B att leverera en imponerande visuell upplevelse.
Display
Skärm diagonal 68,6 cm (27")
Upplösning 1920 x 1080 pixlar
HD-typ Full HD
Native bildförhållande 16:9
Skärmtyp LCD
Paneltyp IPS
Pekskärm Nej
Ljusstyrka (normal) 250 cd/m²
Svarstid (medel) 5 ms
Anti-glare skärm Ja
Skärmform Platt
Kontrastförhållande (medel) 1300:1
Max uppdateringsfrekvens 100 hz
Antal färger 16,7 miljoner färger
Bildpunktavstånd 0,3114 x 0,3114 mm
Diagonal skärmstorlek 69 cm
sRGB-täckning (typisk) 99%
Prestanda
NVIDIA G-SYNC Nej
AMD FreeSync Nej
Flimmerfriteknik Ja
Multimedia
Antal talare 2
Uteffekt (RMS) 4 W
Design
Positionering på marknaden Business
Produktens färg Svart
Ramlös design Ja
Anslutningar
Inbyggd USB-hubb Ja
Antal USB typ B-portar uppströms Ja
Antal USB typ A-portar nedströms 4
Antal USB typ C-portar nedströms Ja
USB-strömleverans Ja
USB-strömförsörjning upp till 65 W
HDMI Ja
Antal HDMI-portar Ja
Antal Displayportar 2
DisplayPort-utgångens version 1.4
Hörlursutgång Ja
Inbyggd KVM-switch Ja
Nätverk
Nätverksansluten (Ethernet) Ja
Ergonomi
VESA-fäste Ja
Gränsssnitt för panelmontering 100 x 100 mm
Höjdjustering Ja
Justerbar höjd (max) 15 cm
Svängarm Ja
Svängbara Ja
Hållare -45 - 45°
Lutningsjustering Ja
Lutningsvinkel -5 - 21°
Skärmgränssnitt (OSD) Ja
Antal OSD språk 18
Strömtillförsel
Energieffektivitetsklass (SDR) D
Energieffektivitetsklass (HDR) Ej tillgänglig
Energiförbrukning (SDR) per 1 000 timmar 17 kWh
Strömförbrukning (vanlig) 16,7 W
Strömförbrukning i vänteläge 0,5 W
AC-inspänning 100 - 240 V
Växelström Frekvens 50/60 hz
Vikt & dimension
Bredd (med stativ) 611,7 mm
Djup (med stativ) 250 mm
Höjd (med stativ) 538 mm
Vikt (med stativ) 7,8 kg
Bredd (utan stativ) 611,7 mm
Djup (utan stativ) 50,3 mm
Höjd (utan stativ) 364,1 mm
Vikt (utan stativ) 5,2 kg
Förpackning
Förpackningens bredd 721 mm
Låddjup 547 mm
Förpackningens höjd 189 mm