LG 27BN55UP-B skärm - WLED - 27" - AMD FreeSync - IPS - 5ms
4K 3840x2160 vid 60Hz
Tillverkare: LG Electronics
Produktnummer: 27BN55UP-B
EAN: 8806091983473
Artikelnummer: F23393194
LG 27BN55UP-B skärm &#45 WLED &#45 27" &#45 AMD FreeSync &#45 IPS &#45 5ms
Tillverkare: LG Electronics
Produktnummer: 27BN55UP-B
EAN: 8806091983473
Artikelnummer: F23393194
Finns i lager hos leverantör - leveranstid: 4-9 arbetsdagar
(2.286,40 exkl. moms)
(2.286,40 exkl. moms)
Produktnummer: 27BN55UP-B
Upplev en ny nivå av bildkvalitet med LG 27BN55UP-B skärm!
Display
Skärm diagonal 68,6 cm (27")
Upplösning 3840 x 2160 pixlar
HD-typ 4K Ultra HD
Native bildförhållande 16:9
Skärmtyp LCD
Paneltyp IPS
LED-bakgrundsbelysning Nej
Typ av bakgrundsbelysning W-LED
Pekskärm Nej
Ljusstyrka (normal) 300 cd/m²
Svarstid (medel) 5 ms
Anti-glare skärm Ja
Skärmform Platt
Kontrastförhållande (medel) 1000:1
Benämning av dynamiskt kontrastförhållande Mega Kontrast
Betraktningsvinkel (horisontell) 178°
Synfältsvinkel (vertikal) 178°
Antal färger 16,7 miljoner färger
Bildpunktavstånd 0,155 x 0,155 mm
Diagonal skärmstorlek 68,4 cm
HDR-stöd Ja
HDR-teknik (High Dynamic Range) High Dynamic Range 10 (HDR10)
Ytans hårdhet 3H
Multimedia
Inbyggda högtalare Nej
Inbyggd mikrofon Nej
Inbyggd kamera Nej
Design
Positionering på marknaden Business
Produktens färg Svart
Främre infattning Svart
Upplyst monitorstativ Nej
Fötter färg Svart
Anslutningar
Inbyggd USB-hubb Nej
HDMI Ja
Antal HDMI-portar 2
Antal Displayportar Ja
DisplayPort-version 1.4
Hörlursutgång Ja
Hörlursanslutning 3,5 mm
HDCP Ja
HDCP-version 2.2
Nätverk
Wi-Fi Nej
Nätverksansluten (Ethernet) Nej
Ergonomi
Höjdjustering Ja
Justerbar höjd (max) 13 cm
Svängbara Ja
Hållare 0 - 335°
Lutningsvinkel -5 - 35°
Skärmgränssnitt (OSD) Ja
Strömtillförsel
Energieffektivitetsklass (SDR) F
Energieffektivitetsklass (HDR) G
Energiförbrukning (SDR) per 1 000 timmar 26 kWh
Energiförbrukning (HDR) per 1 000 timmar 36 kWh
Strömförbrukning i vänteläge 0,5 W
Strömförbrukning (max) 36 W
Strömförbrukning i avslaget läge 0,3 W
AC-inspänning 100 - 240 V
Växelström Frekvens 50/60 hz
AC-adapter, nätspänning 19 V
Nätaggregatstyp Extern
Energieffektivitetsskalning A till G
EPREL-kod (Europeisk databas för energimärkta produkter) 1350082
Vikt & dimension
Bredd (med stativ) 622,6 mm
Djup (med stativ) 240 mm
Höjd (med stativ) 402,1 mm
Vikt (med stativ) 6 kg
Bredd (utan stativ) 622,6 mm
Djup (utan stativ) 45,8 mm
Höjd (utan stativ) 371 mm
Vikt (utan stativ) 4,4 kg
Förpackning
Förpackningens bredd 703 mm
Låddjup 195 mm
Förpackningens höjd 537 mm