LG UltraFine 32UR550K-B skärm - 32"
4K 3840x2160
Tillverkare: LG Electronics
Produktnummer: 32UR550K-B
EAN: 8806096228159
Artikelnummer: F25234018
LG UltraFine 32UR550K-B skärm &#45 32"
EU Energy Class F
EU Energy Label
Datablad
Tillverkare: LG Electronics
Produktnummer: 32UR550K-B
EAN: 8806096228159
Artikelnummer: F25234018
Finns i lager hos leverantör - leveranstid: 13-14 arbetsdagar
(2.647,20 exkl. moms)
(2.647,20 exkl. moms)
Produktnummer: 32UR550K-B
Förstärk din arbetsplats med LG Monitor Ultrafine 32UR550K-B!
Display
Skärm diagonal 80 cm (31.5")
Upplösning 3840 x 2160 pixlar
HD-typ 4K Ultra HD
Native bildförhållande 16:9
Paneltyp VA
Pekskärm Nej
Ljusstyrka (normal) 250 cd/m²
Svarstid (medel) 4 ms
Skärmform Platt
Kontrastförhållande (medel) 3000:1
Max uppdateringsfrekvens 60 hz
Betraktningsvinkel (horisontell) 178°
Synfältsvinkel (vertikal) 178°
Antal färger 1,07 miljarder färger
Bildpunktavstånd 0,06053 x 0,18159 mm
Diagonal skärmstorlek 80 cm
HDR-stöd Ja
HDR-teknik (High Dynamic Range) High Dynamic Range 10 (HDR10)
Färgområdesstandard DCI-P3
Färgomfång 90%
Prestanda
smarta funktioner Energisparande
Multimedia
Antal talare 2
Uteffekt (RMS) 10 W
Inbyggda högtalare Ja
Design
Positionering på marknaden Spela
Produktens färg Svart
Upplyst monitorstativ Nej
Fötter färg Svart
Anslutningar
HDMI Ja
Antal HDMI-portar 2
Antal Displayportar Ja
DisplayPort-version 1.4
Hörlursutgång Ja
Hörlursutgångar Ja
Ergonomi
VESA-fäste Ja
Gränsssnitt för panelmontering 100 x 100 mm
Höjdjustering Ja
Svängarm Ja
Lutningsjustering Ja
Strömtillförsel
Energieffektivitetsklass (SDR) F
Energieffektivitetsklass (HDR) G
Energiförbrukning (SDR) per 1 000 timmar 32 kWh
Energiförbrukning (HDR) per 1 000 timmar 37 kWh
Strömförbrukning i vänteläge 0,5 W
Strömförbrukning i avslaget läge 0,3 W
AC-inspänning 100 - 240 V
Växelström Frekvens 50/60 hz
Energieffektivitetsskalning A till G
Vikt & dimension
Bredd (med stativ) 714,3 mm
Djup (med stativ) 239,3 mm
Höjd (med stativ) 597,1 mm
Vikt (med stativ) 7 kg
Bredd (utan stativ) 714,3 mm
Djup (utan stativ) 45,7 mm
Höjd (utan stativ) 420,1 mm
Vikt (utan stativ) 5,2 kg
Förpackning
Förpackningens bredd 821 mm
Låddjup 226 mm
Förpackningens höjd 507 mm