Produktnummer: 32UN650K-W.AEU
EAN: 8806096297421
Artikelnummer: F25154852
LG UltraFine 32UN650K-W skärm &#45 LED-bakgrundsbelysning &#45 32" &#45 IPS &#45 5ms
Tillverkare: LG Electronics
Produktnummer: 32UN650K-W.AEU
EAN: 8806096297421
Artikelnummer: F25154852
Finns i lager hos leverantör - leveranstid: 4-9 arbetsdagar
(3.880,80 exkl. moms)
(3.880,80 exkl. moms)
Tillverkare: LG Electronics
Produktnummer: 32UN650K-W.AEU
Upptäck den imponerande LG UltraFine 32UN650K-W skärmen med LED-bakgrundsbelysning! Denna 32-tums skärm levererar otrolig 4K-upplösning vid 60Hz för en tydlig och skarp bildkvalitet som tar din visuella upplevelse till nya höjder.
Display
Skärm diagonal 81,3 cm (32")
Upplösning 3840 x 2160 pixlar
HD-typ 4K Ultra HD
Native bildförhållande 16:9
Skärmtyp LED
Paneltyp IPS
Pekskärm Nej
Ljusstyrka (normal) 350 cd/m²
Svarstid (medel) 5 ms
Skärmform Platt
Kontrastförhållande (medel) 1000:1
Max uppdateringsfrekvens 60 hz
Betraktningsvinkel (horisontell) 178°
Synfältsvinkel (vertikal) 178°
Antal färger 1,07 miljarder färger
Bildpunktavstånd 0,18159 x 0,18159 mm
Diagonal skärmstorlek 80 cm
HDR-stöd Ja
HDR-teknik (High Dynamic Range) HDR Effect, High Dynamic Range 10 (HDR10)
Färgdjup 10 bit
Färgområdesstandard DCI-P3
Färgomfång 95%
Prestanda
Flimmerfriteknik Ja
Multimedia
Antal talare 2
Uteffekt (RMS) 5 W
Inbyggda högtalare Ja
Inbyggd kamera Nej
Design
Positionering på marknaden Hem
Produktens färg Vit
Anslutningar
Inbyggd USB-hubb Nej
HDMI Ja
Antal HDMI-portar 2
DisplayPort-utgångens version 1.4
VESA-fäste Ja
Gränsssnitt för panelmontering 100 x 100 mm
Höjdjustering Ja
Lutningsjustering Ja
Strömtillförsel
Energieffektivitetsklass (SDR) G
Energieffektivitetsklass (HDR) G
Energiförbrukning (SDR) per 1 000 timmar 33 kWh
Energiförbrukning (HDR) per 1 000 timmar 56 kWh
Strömförbrukning (vanlig) 65 W
Strömförbrukning i vänteläge 0,5 W
Strömförbrukning i avslaget läge 0,3 W
AC-inspänning 100 - 240 V
Växelström Frekvens 50/60 hz
Vikt & dimension
Bredd (med stativ) 714,3 mm
Djup (med stativ) 226,7 mm
Höjd (med stativ) 595,9 mm
Vikt (med stativ) 8,2 kg
Bredd (utan stativ) 714,3 mm
Djup (utan stativ) 45,7 mm
Höjd (utan stativ) 420,1 mm
Vikt (utan stativ) 6,5 kg
Förpackning
Förpackningens bredd 821 mm
Låddjup 230 mm
Förpackningens höjd 507 mm