Produktnummer: 43BFL2214/12
EAN: 8718863032589
Artikelnummer: F22147466
Philips 43BFL2214 43" LED-bakgrundsbelyst LCD-TV
Tillverkare: Philips
Produktnummer: 43BFL2214/12
EAN: 8718863032589
Artikelnummer: F22147466
I lager - leveranstid: 2-3 arbetsdagar, ved bestilling inden kl. 14.00
(5.755,20 exkl. moms)
(5.755,20 exkl. moms)
Tillverkare: Philips
Produktnummer: 43BFL2214/12
Köp Philips 43BFL2214 idag och förbättra din digitala skyltning direkt!
Display
Skärm diagonal 109,2 cm (43")
HD-typ 4K Ultra HD
Skärmtyp LED
Skärmform Platt
Native bildförhållande 16:9
Ljusstyrka 350 cd/m²
Standard uppdateringsfrekvens 50 hz
Diagonal skärmstorlek 108 cm
TV tuner
Typ av tuner Analog och digital
Digitalt signalformatsystem DVB, DVB-C, DVB-T, DVB-T2
Analogt signalformatsystem PAL
Smart-TV
Smart-TV Ja
Internet-TV Ja
Installerat operativsystem Android TV
Operativsystemversion 9 (Pie)
Videoappar YouTube
Musikappar YouTube Music
Audio
Antal talare 2
Ljudutgångskanaler 2.0 kanaler
Uteffekt (RMS) 20 W
Inbyggd ljuddekoder Dolby Atmos
Nätverk
Wi-Fi Ja
Wi-Fi-standarder Wi-Fi 5 (802.11ac)
Nätverksansluten (Ethernet) Ja
Wi-Fi Direct Ja
VESA-fäste Ja
Gränsssnitt för panelmontering 100 x 200 mm
Prestanda
Komprimeringsformat MPEG1, MPEG2, MPEG4
Bildkomprimeringsformat BMP, GIF, JPG, PNG
Ljudformat som stöds AAC, MP3, WAV, WMA
Videoformat som stöds AVI, HEVC, MKV, VP9, WMV9
Undertextformat som stöds SMI, SRT, TXT
Anslutningar
HDMI-version 2.2
Antal LAN (RJ-45) anslutningar Ja
Antal USB 2.0 anslutningar Ja
Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) typ A-portar Ja
Common interface Plus (CI+) Ja
Common Interface Plus (CI+)-version 1.3.2
Antal HDMI-portar 3
Management features
Fungerar med Google Assistant Ja
Strömtillförsel
Strömförbrukning (vanlig) 51 W
Strömförbrukning i vänteläge 0,3 W
Energieffektivitetsklass (SDR) F
Energieffektivitetsklass (HDR) Ej tillgänglig
Energiförbrukning (SDR) per 1 000 timmar 51 kWh
AC-inspänning 220/240 V
Växelström Frekvens 50 - 60 hz
Energieffektivitetsskalning A till G
Nätaggregatstyp Internal
Vikt & dimension
Bredd (utan stativ) 958 mm
Djup (utan stativ) 77 mm
Höjd (utan stativ) 5650 mm