Produktnummer: 65BDL3511Q/00
EAN: 8712581778606
Artikelnummer: F22147449
Philips 65BDL3511Q Q-Line
Philips 65BDL3511Q Q-Line
Tillverkare: Philips
Produktnummer: 65BDL3511Q/00
EAN: 8712581778606
Artikelnummer: F22147449
Finns i lager hos leverantör - leveranstid: 4-9 arbetsdagar
(11.675,20 exkl. moms)
(11.675,20 exkl. moms)
Tillverkare: Philips
Produktnummer: 65BDL3511Q/00
Philips 65BDL3511Q Q-Line - 65\" LED-bakgrundsbelyst LCD-skärm
Beställ nu för att uppleva den professionella kvaliteten i din digitala skyltning!
Display
Typ av LED-bakgrundsbelysning Direct-LED
Skärm diagonal 165,1 cm (65")
Skärmtyp IPS
Upplösning 3840 x 2160 pixlar
Ljusstyrka 400 cd/m²
HD-typ 4K Ultra HD
Pekskärm Nej
Native bildförhållande 16:9
Svarstid (medel) 8 ms
Kontrastförhållande (medel) 1200:1
Kontrastförhållande (dynamisk) 500000:1
Betraktningsvinkel (horisontell) 178°
Synfältsvinkel (vertikal) 178°
Antal färger 1,07 miljarder färger
Bildpunktavstånd 0,372 x 0,372 mm
Diagonal skärmstorlek 163,9 cm
Standard uppdateringsfrekvens 60 hz
Dimfaktor Ja
Anslutningar
Antal HDMI-portar 3
HDMI-version 2.0
Antal HDMI-ingångar 3
DVI-port Ja
Antal DVI-I anslutningar Ja
USB-port Ja
Antal USB-portar 2
USB-version 2.0
Antal LAN (RJ-45) anslutningar Ja
RS-232C Ja
Audio
Inbyggda högtalare Ja
Antal inbyggda högtalare 2
Uteffekt (RMS) 20 W
Design
Produktdesign Platt skärm för digital skyltning
Placeringar som kan användas inomhus
Orientering Horisontell / Vertikal
Produktens färg Svart
VESA-fäste Ja
Gränsssnitt för panelmontering 400 x 400 mm
Prestanda
Ändamål Universal
Antal OSD språk 12
Skärmgränssnitt (OSD) Ja
Medeltid mellan fel (MTBF) 50000 h
Strömtillförsel
Strömförbrukning (vanlig) 165 W
Strömförbrukning i vänteläge 0,5 W
Strömförbrukning (max) 220 W
Energieffektivitetsklass (SDR) G
Energiförbrukning (SDR) per 1 000 timmar 160 kWh
AC-inspänning 100 - 240 V
Växelström Frekvens 50 - 60 hz
Energieffektivitetsskalning A till G
Datorsystem
Datorsystem Nej
Inbyggd processor Nej
Videoformat som stöds H.264, MPEG, WMV3
Ljudformat som stöds AAC, AAC HE, WMA
Bildkomprimeringsformat BMP, JPEG, PNG
Vikt & dimension
Skärmbredd 1462,3 mm
Visa djupet 68,9 mm
Visa höjd 837,3 mm
Visa vikt 27,8 kg
Förpackningens innehåll
Fjärrkontroll ingår Ja
Batterier medföljer Ja
Kabel inkluderad AC, IR-sensor, RS-232
Miljökrav
Temperatur vid drift 0 - 40 ° C
Intervall för relativ operativ luftfuktighet 20 - 80%
Temperaturintervall (förvaring) -20 - 60 ° C
Fuktighet (förvaring) 5 - 95%
Altitud vid drift 0 - 3000 m
Certifikat
Certifiering FCC, Class A CB BSMI VCCI CU ETL EMF PSB
Nätverk
Nätverksansluten (Ethernet) Ja
Wi-Fi Nej
Logistikdata
Harmonized System (HS)-kod 85285210
Egenskaper
Monteringsbar på väggen Ja
Tekniska detaljer
Produktvikt 27,8 kg (61.3 lbs)
Uppfyller hållbarhetskrav Ja
Signalgenomkoppling RS232, IR Loop through
Höjd (tum) 83,7 cm (33")
Garantiperiod 3 År
Djup (tum) 6,88 cm (2.71")
Bredd (tum) 146,2 cm (57.6")