LG Electronics TV
50" - webOS - 2x HDMI - LED - 60 hz - 3840 x 2160 pixlar
Projektor
| Native bildförhållande | 16:9 |
Audio
| Antal inbyggda högtalare | 2 |
| Högtalareffekt | 10 W |
| Uteffekt (RMS) | 20 W |
| Ljudutgångskanaler | 2,0 kanaler |
Prestanda
| Digitalt signalformatsystem | DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 |
| Analogt signalformatsystem | PAL, SECAM |
| IPTV, SDP-server compatible, Software Clock, Mood Display, Mobile Connection Overlay, SNMP support, Self Diagnostics, Hospitality Technology Next Generation (HTNG) 1.4, Lock Mode, USB port lock, video welcome screen, screen welcome message, Insert Image, IP Channel Manager, hybrid subtitles, FailOver, Play via URL, Crestron Connected Certified, Display Power Management (DPM), Time Scheduler, NTP support, Embedded Content Management, Embedded Group Management, SuperSign Control+ compatible, SuperSign Control compatible, SuperSign CMS compatible, LG Simple Editor, LG ConnectedCare |
Datorsystem
| Installerat operativsystem | webOS |
Anslutningar
| Antal HDMI-portar | 2 |
| HDMI-version | 2,0 |
| Antal USB-portar | 1 |
| USB-version | 2,0 |
| Digital optisk utgång för ljud | 1 |
| Högtalare ut | 1 |
| RS-232C | Ja |
| Bluetooth | Ja |
Övrigt
| Antal RJ-45-portar | 1 |
Nätverk
| Wi-Fi | Ja |
| Nätverksansluten (Ethernet) | Ja |
Strömtillförsel
| AC-inspänning | 100 - 240 V |
| Växelström Frekvens | 50/60 Hz |
| Strömförbrukning (vanlig) | 102 W |
| Strömförbrukning (max) | 116 W |
| Strömförbrukning i vänteläge | 0,5 W |
| Energieffektivitetsklass (SDR) | G |
Vikt & dimension
| Skärmbredd | 1111 mm |
| Visa djupet | 59,8 mm |
| Visa höjd | 645 mm |
| Visa vikt | 8600,0 g |
| Bredd (med stativ) | 1111 mm |
| Djup (med stativ) | 275 mm |
| Höjd (med stativ) | 700 mm |
| Vikt (med stativ) | 8,7 kg |
Miljökrav
| Temperatur vid drift | 0-40 °C |
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet | 0-80 % |
| Temperaturintervall (förvaring) | -20-60 °C |
| Fuktighet (förvaring) | 0-85 % |
Display
| Skärm diagonal | 127 cm (50) |
| Upplösning | 3840 x 2160 pixlar |
| Skärmtyp | LED |
| Typ av LED-bakgrundsbelysning | Direct-LED |
| Ljusstyrka | 300 cd/m² |
| Kontrastförhållande (dynamisk) | 1000000:1 |
| Kontrastförhållande (medel) | 5000:1 |
| Svarstid (medel) | 9,5 ms |
| Standard uppdateringsfrekvens | 60 hz |
| HDR-teknik (High Dynamic Range) | HDR10, Hybrid Log-Gamma (HLG) |
