dbramante1928 Greenland
baksidesskydd för mobiltelefon
Egenskaper
| Kompatibilitet | iPhone 15 Plus |
| Ärendetyp | Mobilskal |
| Produktens färg | Transparent |
| Ytfärg | Monokromatiskt |
| Brand kompatibilitet | Apple |
| Skyddsfunktioner | Dammresistent, Reptålig |
| Ursprungsland | Kina |
Förpackningens innehåll
| Antal per förpackning | Ja |
Vikt & dimension
| Bredd | 82 mm |
| Djup | 11 mm |
| Höjd | 164 mm |
| Vikt | 31 g |
Förpackning
| Förpackningens bredd | 117 mm |
| Låddjup | 20 mm |
| Förpackningens höjd | 207 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 90 g |
Logistikdata
| Tulltaxa, kod för Storbritannien | 3926 90 97 90 |
| Produkter per lastpall (EU) | 30 styck |
| Ytterförpackningens bredd | 390 mm |
| Ytterförpackningens längd | 245 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 240 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 3,66 kg |
| Ytterförpackningens volym | 22932 cm ^ |
Övrigt
| Lådvikt | 59 g |