UAG Pathfinder Magsafe
obudowa ochronna do iPhone 15 Plus (ice)
Egenskaper
| Maximal skärmstorlek | 17 cm (6.7") |
| Kompatibilitet | iPhone 15 Plus |
| Ärendetyp | Mobilskal |
| Material | Termoplastisk polyuretan (TPU) |
| Produktens färg | Svart, Transparent |
| Ytfärg | Monokromatiskt |
| MagSafe-kompatibel | Ja |
| Brand kompatibilitet | Apple |
| Förslutningstyp | Ej tillämpligt |
| Skyddsfunktioner | Fallsäker, Slagtålig, Reptålig, Stöttålig |
| Fallsäker upp till | 5,4 m |
| Trådlös laddning | Ja |
Vikt & dimension
| Bredd | 83,8 mm |
| Djup | 12,7 mm |
| Höjd | 162,5 mm |
| Vikt | 40,82 g |