Logitech Logi Dock Focus Room Kit
paket för videokonferens
Prestanda
| Antal personer | 1 personer |
| Produktens färg | grafit |
| Produkttyp | Personligt videokonferenssystem |
Grafikstyrenhet
| HD-typ | 4K Ultra HD |
| Maximal videoupplösning | 3840 x 2160 pixlar |
| Maximal bildfrekvens | 90 fps |
Audio
| Inbyggda högtalare | Ja |
| Frekvensområde | 60 - 20000 hz |
| Audio beamforming | Ja |
| Högtalarelement, diameter | 5,5 cm |
Anslutningar
| Antal HDMI-utgångar | 1 |
| HDMI-version | 2.0 |
| USB-anslutning | USB Type-A, USB Type-C |
| Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) typ A-portar | 2 |
| Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)typ C-portar | 3 |
| Likströmsingång | Ja |
| DisplayPort-version | 1.4 |
| Antal Displayportar | 1 |
Nätverk
| Nätverksansluten (Ethernet) | Nej |
Kamera
| Kameratyp | Enkel kamera |
| Zoomkapacitet | Ja |
| Digital zoom | 5x |
| Horisontellt synfält | 82,1° |
| Vertikalt synfält | 52,2° |
| Diagonal synfält | 90° |
Mikrofon
| Antal mikrofoner | 6 |
Egenskaper
| Produktvikt (oz) | Ja |
| Typ av kabellåsanslutning | Kensington |
Datorsystem
| Windows-operativsystem som stöds | Ja |
| Mac-operativsystem som stöds | MacOS |
| Mobila operativsystem som stöds | Android, iOS |
Strömtillförsel
| Typ av strömkontakt | Typ J |
Vikt & dimension
| Kamerans mått (BxDxH) | 102 x 27 x 27 mm |
| Kamerans vikt | 63 g |
| Bredd | 160 mm |
| Djup | 207 mm |
| Höjd | 88 mm |
| Vikt | 1,09 kg |
Förpackning
| Förpackningens bredd | 230 mm |
| Låddjup | 325 mm |
| Förpackningens höjd | 153 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 3,2 kg |
Förpackningens innehåll
| Batterier medföljer | Nej |
| Förpackningarnas innehåll | Logi Dock med monteringsfäste Nätanslutning Nätkabel för växelström USB-C- till USB-C-sladd Organisationskit för USB-C-sladdhantering USB-C- till Ethernet-adapter Monteringsfästen Brio-webbkamera med universell monteringsklämma USB-A- till USB-C-sladd Fästbart sekretesskydd Bruksanvisning |