VCH51 SHARING BOX 7.5M NETW CAB
Egenskaper
| Produkttyp | BYOD-delningsenhet |
| Produktens färg | Svart |
| Nätverksansluten (Ethernet) | Ja |
| Datahastighet för Ethernet-LAN | 100 Mbit/s |
| Brand kompatibilitet | Yealink |
| Windows-operativsystem som stöds | Windows 10, Windows 7, Windows 8.1 |
| Mac-operativsystem som stöds | Mac OS X 10.6 Snow Leopard |
| Certifiering | CE |
Anslutningar
| Anslutningsteknologi | Kabel |
| Gränssnitt | RJ-45 |
| Antal HDMI-ingångar | 1 |
| Antal LAN (RJ-45) anslutningar | 1 |
Vikt & dimension
| Bredd | 123 mm |
| Djup | 49 mm |
| Höjd | 16,8 mm |
| Vikt | 76 g |
Logistikdata
| Ursprungsland | Kina |
| Harmonized System (HS)-kod | 85299097 |
Förpackning
| Förpackningens bredd | 123 mm |
| Låddjup | 49 mm |
| Förpackningens höjd | 16,8 mm |
Förpackningens innehåll
| Antal | 1 |
| Manual | Ja |