Nedis TVWM1550BK TV mount/stand 177.8 cm (70") Black
Mounting
| Maxvikt | 25 kg |
| Minsta skärmstorlek | 94 cm (37") |
| Maximal skärmstorlek | 177,8 cm (70") |
| Monteringsgränssnitt kompatibilitet (min) | 100 x 100 mm |
| Monteringsgränssnitt kompatibilitet (max) | 600 x 400 mm |
| Monteringssätt | Vägg |
Design
| Produktens färg | Svart |
Vikt & dimension
| Bredd | 700 mm |
| Djup (min) | 9,3 cm |
| Höjd | 268 mm |
| Vikt | 3,3 kg |
Logistikdata
| Harmonized System (HS)-kod | 85299097 |