Poly EncorePro 540 Convertible Headset +Quick Disconnect
Prestanda
| Produkttyp | Headset |
| Bärstil | Huvudband |
| Rekommenderad användning | Samtal/musik |
| Headset-typ | Mono |
| Produktens färg | Svart; Svart |
| Färgnamn | Black |
| Kabellängd | 0,89 m |
| Signal/brusförhållande (SNR) | 50 dB |
| Hörselskyddstekniker | SoundGuard DIGITAL |
| Ursprungsland | Mexiko |
Anslutningar
| Anslutningsteknologi | Kabel |
Hörlurar
| Typ av örondel | Supraaural |
| Drivenhet | 5,6 mm |
| Ljuddämpning | Ja |
Mikrofon
| Mikrofontyp | Bommikrofon |
| Mikrofonfrekvens | 20 - 16000 hz |
| Mikrofon känslighet (utnivå) | -38 dB |
| Löstagbar mikrofon | Ja |
| Mikrofon, riktning | Rundtagande |
Systemkrav
| Windows-operativsystem som stöds | Windows 10, Windows 11 |
| Mac-operativsystem som stöds | MacOS |
Vikt & dimension
| Bredd | 111 mm |
| Djup | 149 mm |
| Höjd | 67 mm |
| Vikt | 32 g |
Förpackning
| Förpackningens bredd | 138 mm |
| Låddjup | 178 mm |
| Förpackningens höjd | 55 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 7,6 kg |
Förpackningens innehåll
| Innehåll i lådan | Headset |
| Öronkuddsmaterial | Konstläder |
Logistikdata
| Lastpallens bruttovikt | 357 kg |
| Ytterförpackningar per lastpall | 20 styck |
| Ytterförpackningar per lastpallslager | 5 styck |
Tekniska detaljer
| Pallet-mått (B x D x H) (imperial) | 1016 x 1219,2 x 1675,9 mm (40 x 48 x 66"); 1016 x 1219,2 x 1675,9 mm (40 x 48 x 66") |
| Pallet-mått (B x L x H) | 1016 x 1219 x 1676 mm |
| Pallvikt (imperial) | 357 kg (787 lbs); 357 kg (787 lbs) |
Övrigt
| UNSPSC-kod | 43191609 |
| Kompatibla operativsystem | Windows 11; Windows 10; macOS |
| Förpackningarnas innehåll | Headset |