Poly Savi 8210 Monaural DECT 1880-1900 MHz Top +Charging Cradle
Prestanda
| Bärstil | Handhållen |
| Rekommenderad användning | Kontor/callcenter |
| Headset-typ | Mono |
| Knappar | Svara på/avsluta samtal, Tyst läge, Volym +, Volume - |
| Volymkontroll | Knapp |
| DECT-ansluten | Ja |
Anslutningar
| Anslutningsteknologi | Kabel |
| Trådlös räckvidd (siktlinje) | 137 m |
| Trådlös räckvidd (typisk byggnad) | 40 m |
Hörlurar
| Typ av örondel | Supraaural |
| Hörlurarnas frekvens | 20 - 20000 hz |
| Brusreducerande | Ja |
Mikrofon
| Mikrofontyp | Bommikrofon |
| Mikrofonfrekvens | 100 - 6800 hz |
Egenskaper
| Produkttyp | Headset; Headset |
| Färgnamn | Black |
| Produktens färg | Svart; Svart; Svart |
Batteri
| Batteriteknik | Litium Polymer (LiPo); Litium Polymer (LiPo) |
| Batterityp | Inbyggt batteri; Inbyggt batteri |
| Batterikapacitet | 490 mAh; 490 mAh |
| Laddningstid | 3 h; 3 h |
Förpackningens innehåll
| Laddningsställ | Ja |
| Basenhet inkluderat | Ja |
| Kabel inkluderad | USB typ A till USB typ C |
| Antal | 1 |
Vikt & dimension
| Vikt | 115 g; 115 g |
Hållbarhet
| Uppfyller hållbarhetskrav | Ja |
| Hållbarhetscertifiering | TCO |
Strömtillförsel
| Samtalstid | 13 h; 13 h |
Förpackning
| Förpackningens bredd | 190 mm |
| Låddjup | 210 mm |
| Förpackningens höjd | 55 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 300 g |
Tekniska detaljer
| Lastpallens bruttovikt | 357 kg |
Logistikdata
| UNSPSC-kod | 43191638 |
| Ytterförpackningar per lastpallslager | 6 styck |
| Ursprungsland | Mexiko; Mexiko |